reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Owulacja i testy owulacyjne

reklama
Najgorsze to spięcia :) chyba trzeba trochę olac sprawę i nie wyczekiwac to może wszystko będzie jak należy 😊
To teraz pewnie w ciągu 24-36 h powinno uwolnić się jajeczko.
Dokładnie, ja przez ostatnie dwa cykle mam kropelkę krwii (plamienie okoolowu), chociaż tyle, że daje mi to pewność, że owu była 😊 chociaż w tym cyklu 7h epickiego bólu jajników mnie spotkał w czasie owulacji, bez winka by było trudno się rozluźnić 😂
Powiedziałam do mojego, że jak nic nie będzie z tego to trudno, ale jakie fajne przytulanko było 😁
 
Dokładnie, ja przez ostatnie dwa cykle mam kropelkę krwii (plamienie okoolowu), chociaż tyle, że daje mi to pewność, że owu była 😊 chociaż w tym cyklu 7h epickiego bólu jajników mnie spotkał w czasie owulacji, bez winka by było trudno się rozluźnić 😂
Powiedziałam do mojego, że jak nic nie będzie z tego to trudno, ale jakie fajne przytulanko było 😁
No i tak trzeba. Mnie teraz też pobolewaja jajniki raz jeden raz drugi - dziwne trochę. Ale nigdy plemienia podczas owulacji nie zaobserwowalam ;) dlatego ciężko mi było stwierdzić, czy owulacja była. Tym razem postanowilam się zaopatrzyć właśnie w te testy 😊
 
No i tak trzeba. Mnie teraz też pobolewaja jajniki raz jeden raz drugi - dziwne trochę. Ale nigdy plemienia podczas owulacji nie zaobserwowalam ;) dlatego ciężko mi było stwierdzić, czy owulacja była. Tym razem postanowilam się zaopatrzyć właśnie w te testy 😊
Testy zawsze dobra rzecz, gdybyś chciała więcej informacji od starających się dziewczyn oraz wsparcia to zapraszam na grupę Staraczki 2021, tam zawsze się czegoś ciekawego dowiesz 😊
 
reklama
Do góry