reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dzień dobry wszystkim, u mnie pięknie dzisiaj, więc wybywam z domku, stary też już sprawny , ale bez szaleństw 😜, u mnie dzień 22 dc, jeszcze trochę, zwykle ostatnio cykle były 29-30 dni, tylko ten ostatni 60😳cholera wie czemu tak długo. Może pokuszę się o teścik w następnym tygodniu, ja lubię testować ten dreszczyk niepewności.
Ostatnie dni jajnik mnie bolal, dziś przeszło. ❤ ja biorę luteinę 😗
 
reklama
Hej ☺️ u mnie 24 dzień, robiłam test - negatywny, może za wcześnie a może znów lipa 😔
Hej zdecydowanie za wcześnie spokojnie poczekaj do piątku albo soboty i wtedy zaczynaj z testami, ja też jestem niecierpliwa i pewnie też zacznę testować szybciej no ale 24dc to zdecydowanie za szybko, szkoda kasy na testy i nerwy
 
Hej zdecydowanie za wcześnie spokojnie poczekaj do piątku albo soboty i wtedy zaczynaj z testami, ja też jestem niecierpliwa i pewnie też zacznę testować szybciej no ale 24dc to zdecydowanie za szybko, szkoda kasy na testy i nerwy
Mam nadzieję, że masz rację..😚

Jak Ty się czujesz?☺
 
Mam nadzieję, że masz rację..😚

Jak Ty się czujesz?☺
Hej, ja zwyczajnie, jakoś nie wydaje mi się że się udało, nie mam pewności czy była ovu bo nie byłam na monitoringu,może w środę podejdę do ginekologa zobaczyć co i jak, albo w poniedziałek zrobię proga, to mi też da jakiś obraz
 
Hej, ja zwyczajnie, jakoś nie wydaje mi się że się udało, nie mam pewności czy była ovu bo nie byłam na monitoringu,może w środę podejdę do ginekologa zobaczyć co i jak, albo w poniedziałek zrobię proga, to mi też da jakiś obraz
Ja oczywiście zrobiłam test. Jakiś cień cienia widać, ale to pewnie nic nie znaczy 😌🤔
 

Załączniki

  • IMG_20200726_104206.jpg
    IMG_20200726_104206.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 52
reklama
To facelle paskowy z rossmana. Zrobię pojutrze, tu tylko jakiś prześwit.
Nie chcę cię zniechecać ,ale te testy są takie że często wynik jest fałszywie dodatni ,kiedyś miałam krechę jeszcze bardziej widoczną od twojej ,poszłam na bete i ciąży nie było , sama lubię te testy bo wcześnie potrafią wyłapać ciążę ,ale mnie i kilka osób oszukały tak samo jak bobo test też kreski często wychodzą fałszywe ,polecam pink test te są dziady nie do przebicia ciężko się wybarwiają i nie oszukują ,a z rosmana jeszcze check &go też spoko , powiem ci przez te 3lata starań trochę test już zrobiłam ,nadal trzymam kciuki i wieżę że bedzie pozytywnie ☺😘😘:)
 
Do góry