reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja też się dawno nie odzywałam, ale jakoś czasu brak. Z pozytywnych wieści tylko tyle, że po skończeniu 3 miesięcy moje dziecko się poprawiło i płacze o połowę mniej niż wcześniej. I tyle dobrych wieści. W środę zaczynamy rehabilitację z powodu asymetrii ulożeniowej głowy. Ponadto musimy obserwować przyrost główki, bo ciemiączko prawie całkowicie już zarosło! A do tego nie wiem czy kiedys pisałam, ale muszę ją wiązać do spania bo inaczej latające rączki budzą ją co 10 minut. Myślałam, że po 3 miesiącu się problem skończy, ale nic z tego. Boję się zaburzyć jej rozwój tu, ale z luźnymi rączkami spania nie ma. Ogólnie to same problemy eh.
 
reklama
Ja też się dawno nie odzywałam, ale jakoś czasu brak. Z pozytywnych wieści tylko tyle, że po skończeniu 3 miesięcy moje dziecko się poprawiło i płacze o połowę mniej niż wcześniej. I tyle dobrych wieści. W środę zaczynamy rehabilitację z powodu asymetrii ulożeniowej głowy. Ponadto musimy obserwować przyrost główki, bo ciemiączko prawie całkowicie już zarosło! A do tego nie wiem czy kiedys pisałam, ale muszę ją wiązać do spania bo inaczej latające rączki budzą ją co 10 minut. Myślałam, że po 3 miesiącu się problem skończy, ale nic z tego. Boję się zaburzyć jej rozwój tu, ale z luźnymi rączkami spania nie ma. Ogólnie to same problemy eh.
Czy Mała lubi spać na brzuszku? Wtedy to może być jakieś rozwiązanie.
 
Ja też się dawno nie odzywałam, ale jakoś czasu brak. Z pozytywnych wieści tylko tyle, że po skończeniu 3 miesięcy moje dziecko się poprawiło i płacze o połowę mniej niż wcześniej. I tyle dobrych wieści. W środę zaczynamy rehabilitację z powodu asymetrii ulożeniowej głowy. Ponadto musimy obserwować przyrost główki, bo ciemiączko prawie całkowicie już zarosło! A do tego nie wiem czy kiedys pisałam, ale muszę ją wiązać do spania bo inaczej latające rączki budzą ją co 10 minut. Myślałam, że po 3 miesiącu się problem skończy, ale nic z tego. Boję się zaburzyć jej rozwój tu, ale z luźnymi rączkami spania nie ma. Ogólnie to same problemy eh.
Ojej wiązać??
A symetria główki się wyrowna jak zacznie siedzieć. Mój miał płaska z tyłu a teraz ma piękna okrągła.
Uzuwalismy też jakiś czas poduszki misia z takim wglebieniem
 
Może chodzi o ciasne spowijanie? Odruch moro jest powszechny. No i podobno maluchy lubią być ciasno otulone. Będzie dobrze Nagini :) Jak pisałaś Twoj syn był spokojnym dzieckiem a to zawsze trudniej jak drugie jest bardziej absorbujące, żywe czy płaczliwe. Ja wole taką kolejność jak u mnie ;) Z Kubą byliśmy tak przeczołgani że spokojne dziecko to dla mnie szok :)
Ja jestem w 18tc. Żadnych dolegliwości nie odczuwam poza zmęczeniem i odruchem wymiotnyn na niektóre zapachy. Mama mówi że będę miała 3 chłopaka bo "kwitnę"...
 
Nagini, synek mój młodszy nieco, ale na noc też w kokon go ciasno owijamy. Śpi tak spokojnie, inaczej też go moro wybudza :) poza tym on nienawidzi kołderkę i kocyków, zaraz z siebie to zdejmuje, a w kokonie mu cieplutko. Nie martw się, przyjdą lepsze dni [emoji8] raz, że jesteś wymęczona, a dwa, że aura teraz nie pomaga...

Zuza, super, że ogólnie dobrze u was [emoji5] w poprzednich ciążach też tak długo czułaś zmęczenie i mdłości ??
 
Colorado teraz to zmeczenie jest spowodowane przeprowadzką i tym ze nie mogę rozpakowywac bo Dominik jest nieodkładalny przez katar i ząbki...To są nie tyle mdłości co po prostu jak poczuję jakiś brzydki zapach to mi niedobrze ;) Np. zmienianie Dominikowi pieluchy z kupą to jest dla mnie teraz masakra. Już kilka razy smrodek mnie pokonał...
Macie otulaczek dla Bruna czy kocykiem zawijacie? Jak to mu pomaga spać spokojnie to oby jak najdłużej tak bylo ;)
 
Colorado teraz to zmeczenie jest spowodowane przeprowadzką i tym ze nie mogę rozpakowywac bo Dominik jest nieodkładalny przez katar i ząbki...To są nie tyle mdłości co po prostu jak poczuję jakiś brzydki zapach to mi niedobrze ;) Np. zmienianie Dominikowi pieluchy z kupą to jest dla mnie teraz masakra. Już kilka razy smrodek mnie pokonał...
Macie otulaczek dla Bruna czy kocykiem zawijacie? Jak to mu pomaga spać spokojnie to oby jak najdłużej tak bylo ;)
Aaa, takie buty ... :) Ale grunt, że już po przeprowadzce :) wkrótce się rozpakujecie, jak Dominiś pozwoli :)

Mamy taki becik, bo do szpitala musiałam mieć, wiązany i on nam się najlepiej sprawdza. Mam jeszcze otulacz z motherhood, ale jego nie używamy, bo Bruno się w nim denerwuje.
 
Hej. Muszę się pochwalić :D Pisałam kiedyś, że mam zepsuty wyświetlacz w wadze i pierwsza cyfra wygląda jak 7 obojętnie czy to jest 7 czy 8 czy 9 ;) Dziś jednak nadszedł ten dzień kiedy waga pokazała 79,5 i ta 7 to naprawdę 7 :D Co najlepsze miałam wziąć się za siebie, ale nie mam kiedy. Młoda jest absorbująca i w dodatku dużo je więc póki co wszystko dzieje się samo :) Zaczynalam ciążę mając 85,5 więc jestem 6kg na minusie i liczę na więcej :D
 
reklama
Hej. Muszę się pochwalić :D Pisałam kiedyś, że mam zepsuty wyświetlacz w wadze i pierwsza cyfra wygląda jak 7 obojętnie czy to jest 7 czy 8 czy 9 ;) Dziś jednak nadszedł ten dzień kiedy waga pokazała 79,5 i ta 7 to naprawdę 7 :D Co najlepsze miałam wziąć się za siebie, ale nie mam kiedy. Młoda jest absorbująca i w dodatku dużo je więc póki co wszystko dzieje się samo :) Zaczynalam ciążę mając 85,5 więc jestem 6kg na minusie i liczę na więcej :D
Brawo! [emoji122][emoji122][emoji122][emoji122]
 
Do góry