reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Zuza dzięki za odpowiedź. W sumie trochę odetchnęłam po twojej odpowiedzi bo Lilka znosi wszystkie szczepienia super więc moze nic się nie wydarzy. A ten priorix juz miała. Nie macie problemów przez to, ze nie szczepicie?
Super zdjecie Kuby:)
 
reklama
Właściwie to wpadłam tylko na chwilę się pożalić, ale rzęsy Colorado mnie powaliły ;) Odkąd skończyły się wakacje nie mam czasu już na nic. Trzeba syna zawieść do szkoły i odebrać, pomóc w lekcjach itp. A młoda wciąż śpi po 10-15 minut, a jak nie śpi to głównie ryczy. I tak codziennie od 7 do 22. O sprzątnięciu w domu mogę pomarzyć, mam ledwo czas coś na szybko ogarnąć. O chwili dla siebie, spokojnym zjedzeniu obiadu, wypiciu kawy, kąpieli czy czymkolwiek mogę zapomnieć. Mój syn był aniołem więc teraz muszę odpokutować, żeby nie było, że nie wiem co to znaczy mieć dziecko [emoji85]. Wrócę do regularnego czytania forum i pisania za 18 lat [emoji14]

Współczuję Ci bardzo :( Jedyne co chyba mozna Ci powiedzieć, że musisz przetrwać jeszcze kilka miesięcy i bedzie już o niebo lepiej :) Jakoś pozornie kiedy te dzieciaczki są malutkie, my jesteśmy po porodzie i ciąży jeszcze wymeczone to ciężej wszystko ogarnąć niz wtedy kiedy faktycznie juz dziecko biega, trzeba je pilnowac, bawic sie, myslec o posiłkach itp. Mój mąż wrocil do pracy po 2 dniach od czasu jak wróciliśmy ze szpitala i kurcze no... ciężko mi było wtedy nawet zeby umyć... A teraz wszystko jak dobrze naoliwiona machina dziala. :) Zobaczysz, że juz niebawem będzie znacznie lepiej :) Musisz dbać o swoje zdrowie psychiczne, nie zaniedbuj tego zeby Cie jakas depresja nie dopadła w pewnym momencie. Trzymam za Ciebie kciuki i telepatycznie posyłam zapas siły, energii i motywacji!
 
Zuza zdjecie Kubusia bardzo ładne:) A Dominik jaka gwiazdeczka mala :) Jak Ci idzie z "rozdzielaniem milosci"? Kubuś nie jest zazdrosny?
 
Kattaya ciesze sie że Cię uspokoiłam :) Mielismy tylko jedno wezwanie na szczepienie. Ale powiem Wam że za kazdym razem jak dostaje polecony to jestem bliska zawału :(
Madagos Kuba ma już 10 lat, wiec jest łatwiej. Gramy w Monopoly, razem gotujemy, pieczemy, z mężem chodzi na termy. Zazdrości nie ma u nas. Ale czasem sie złości, że musi być cicho jak mały śpi. Mówi że jak nie bylo Dominika to mógł być głośno. A potem przeprasza małego. Domuś sie lubi przytulać, jak go nosze,tak też go usypiam. Kuba daje buziaka na "dzień dobry" i "dobranoc", tuli sie jak ma gorszy dzień ale generalnie już nie potrzebuje tyle czulości. Posiadanie dwóch maluchów to będzie wyzwanie.
 
Zuza a jak zrobisz te badania to zamierzasz szczepić? Czy w ogóle nigdy i na nic?
Przepraszam, ze Cię tak wypytuję ale, jak pisałam, cos mi to ostatnio nie daje spokoju....
 
Zuza jaki Dominik już duży! Kurcze, kiedy to się stało?!

A dziękuję, u nas wszystko dobrze. Antek rośnie jak na drożdżach, za kilka dni skończy 7 miesięcy. Jest bardzo duży waży prawie 10 kg i nosi rozmiar 74/80. Ponoć powinien tyle ważyć na roczek ale co ja mogę. Karmię nadal piersią i od miesiąca rozszerzam dietę. Ma już 6 zębów, siedzi sam, pełza do przodu i do tyłu. Jest bardzo absorbujący i wymagający ;).
Śmiejemy się że robi wszystko żeby zostać jedynakiem :p

My szczepimy 5w1, ale zawsze okropnie się boję każdego szczepienia i większość przekładam i odkładam..
 
Kattaya rozumiem :(
Szafirek wcale nie duży :) waży niecaly 10kg i nosi rozmiar 80 więc są z Antkiem podobnej postury :) Super że tak pieknie rośnie i przybiera na piersi :) A jak idzie rozszerzanie diety? Ładnie je? Jak jest taki jak piszesz to jest duza szansa ze drugie będzie spokojne jak u mnie,hihi :)
 
reklama
Do góry