reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dziewczyny, Bruno śpi często w takiej pozycji [emoji33] jest to normalne? Jak go szyja nie boli [emoji33]
Zobacz załącznik 892976

Ale słodziak z Twojego maluszka. :biggrin2:

Takie wszystkie wydają się maleńkie.

Z taką pozycją nie pomogę, ale zapytaj położną. Coś mi świta że synek siostry tak spał. Niestety pamiętam tylko że jednym z zaleceń było np. leżenie w nosidełku.
Nie miał żadnych dodatkowych rehabilitacji, i samo się wyrównało,
( nie mam jak zapytać jej o wszystkie zalecenia).
 
reklama
@@Kwiatek@ kurde, ale super kiecki na tej stronie [emoji33] aż żal mnie ściska w czterech literach, że teraz sobie bana na sukienki dałam, bo w szafie mi się nie mieszczą [emoji23]

Co do sukienek, to ja już nieraz tu mówiłam, że wg mnie każda kobieta wygląda dobrze w sukience, a w zasadzie to lepiej niż w spodniach. Raz, że się wygląda lepiej, a dwa, że zachowujemy i ruszamy się inaczej [emoji23]

I też jestem fanką majciochów obciskających, a teraz to już zwłaszcza, bo trochę flaczek mi z brzucha się zrobił :/

Pod koniec ciąży to normalne, że masz mniej energii, maluch swoje już waży i zabiera trochę tlenu :)

Podziwiam Cię za zmobilizowanie się do prania i prasowania, ja w ciąży przygotowałam sobie tylko rozmiary do 62 :) więcej i tak mi się teraz do komody nie mieści ;) jak wyrośnie z 56 to spakuję te ciuszki i wyjmę kolejny rozmiar :)

A męża trzeba wykorzystywać, nie musimy się zaharowywać ze wszystkim, sama ciąża jest dosyć obciążająca :)
 
Te chłodniejsze dni, i to że nie musiałam sprzątać i gotować, bo wszystko zrobił M mnie zmobilizowalo.

Ale miejsca też za wiele nie mam. Rozmiar 68 dostalam sporo bluz i dzinsow, także chy u nas w sypialni będą narazie czekały aż maluch wyrośnie :)
 
Co tam słychać u Was w pierwszą sobotę września dziewczyny? [emoji16]

Ja dziś popierdzielam z motorkiem w tyłku, teściowie dziś wpadają zobaczyć wnusia, bo widzieli go tylko w szpitalu i trochę mi żal, że widują go mniej od moich rodziców :)

Chałupina ogarnięta wczoraj, wczoraj upiekłam też ciasto ucierane ze śliwkami i kruszonką, a teraz biorę się za obiad - makaron ze szpinakiem i serem pleśniowym. Mało ambitnie, ale wygodnie [emoji23]
 
E tam, przychodzą wnusia zobaczyć a nie się najadać [emoji16]

Ja się powoli szykuję, bo idziemy na wesele. No i jesteśmy w trakcie staranek, cykl nr 10[emoji3]
 
reklama
Ja skolei walczę z tym czymś na dekolcie.... było już w miarę ok skóra blada, zapomniałam raz posmarować i od nowa czerwony placek :/ trochę mi stopy na wieczór puchną, no ciekawa jestem kiedy mnie złapią skurcze, albo ten czop zacznie odchodzić...
 
Do góry