reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja bym Ci poleciła zapoznać się i wdrożyć dietę z niskim IG albo pod okiem sensownego dietetyka, albo na własną rękę opierając się na sensownych źródłach :) mi tylko tak udawało się schudnąć, dodając jeszcze metforminę, może nie działo się to w rewelacyjnie szybkim tempie, ale jednak :) W domu najlepiej :)

Co do kąpieli to tutaj codziennie położne przychodziły i pytały się, czy chcemy. Wtedy brały dzieciaczki i pucowały :) w ogóle w szoku jestem bo w tym szpitalu non stop o wszystko się nas pytali [emoji33] i o to, co mogą zrobić, i o to, jak się czujemy i jak sobie radzimy [emoji33]Wszystkiego najlepszego dla Paulinki! [emoji4]

Waga super rośnie, oby tak dalej :)

Hihi to czeka nas zbiorowe ogarnianie wagi [emoji4] mi 6 kg z 10 kg spadło po szpitalu, jeszcze 4 zostają, mam nadzieję, że jeszcze to powoli samo spadnie jakimś cudem [emoji23]

Chyba tak, jak tylko ogarne się trochę po porodzie to pewnie postaram się w tym kierunku pójść.
A przynajmniej spróbować :)
 
reklama
Ileż mamy nowych twarzy [emoji4] witaj [emoji8]

No tak się składa, że tych otyłych w ciąży to tak całkiem sporo jest [emoji3] sama się zdziwiłam, znalazłam to forum na etapie starań o dziecko, bo miałam wątpliwości, czy to jest w ogóle odpowiedzialne, ważąc więcej starać się o dziecko .... [emoji23]

Masz super wynik wagowy, jak tak dalej pójdzie, to po porodzie będziesz miała zaraz wagę na minusie w stosunku do tej sprzed ciąży [emoji7]

Jak się czujesz?Dziękuję [emoji8]

No wizja porodu to stres zawsze, nie da się tego obejść :) powiem Ci, że spodziewałam się totalnego armagedonu po porodzie w domu już, ale póki co jest mocno ok! [emoji3] Zobaczymy, kiedy ta sielanka się skończy [emoji4]

Masz jakąś fajną położną wybraną? :)

Nie mam pojęcia co to za kobietka, jest w średnim wieku, ale widziałam się z nią przez chwilę.
Pracuje w przychodni gdzie mam lekarza rodzinnego.
Mam dzwonić na początku września do niej dopiero.
 
Hej Dziewczyny :)
Colorado jak tam Wam w domku? Jak nocki? Maluszkowi pierś wystarcza? A jak Mamusia się czuje?
Kasia super że się odezwałaś! Wow,jak Ty to ogarniasz? Filipek pewnie duży chlopczyk już :) Super że ma swoje zainteresowania i że Ty tak je pielęgnujesz :*
Biedronka22 witaj:) Napisz coś więcej o sobie. Skąd jesteś? Kogo tam nosisz w brzuszku? A starszak to? U mnie też 9 lat różnicy między chlopcami :)
A mój mąż i Kuba mocza doopki na termach :)
FB_IMG_1534938655848.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1534938655848.jpg
    FB_IMG_1534938655848.jpg
    104,1 KB · Wyświetleń: 441
Postaram się jakoś zbiorowo odpowiedzieć ;) Witam nowe dziewczyny. Ja znalazłam to forum jak w mojej głowie zakiełkowała myśl o dziecku. Bałam się ciąży z nadwagą, mój syn niedługo skończy 8 lat i wtedy nadwagi nie miałam. Dziewczyny podniosły mnie na duchu :) Moja ciąża przebiegła książkowo, poród też, wagi nigdzie nikt nie komentował, przytyłam 8 kg.

Paula trzymam kciuki, żeby w końcu udało się naprawić Tosi bioderka.

Colorado fajnie, że już w domu.

Kattaya myślałam że Balaton ;) My akurat tam mamy bliżej niż nad Bałtyk, no i bardziej mi się tam podoba niż nad polskim morzem.
 
Nie mam pojęcia co to za kobietka, jest w średnim wieku, ale widziałam się z nią przez chwilę.
Pracuje w przychodni gdzie mam lekarza rodzinnego.
Mam dzwonić na początku września do niej dopiero.
Mam nadzieję, że będzie fajna :) ja na szczęście nie wybierałam w ciemno z mojej przychodni, tamtych kobiet w ogóle nie znam, wybrałam położną ze szkoły rodzenia, w której chodziliśmy na zajęcia :) wiedza dobrej położnej jest nieocenioną pomocą, przynajmniej jak dla mnie, bo jestem laik kompletny :)
Hej Dziewczyny :)
Colorado jak tam Wam w domku? Jak nocki? Maluszkowi pierś wystarcza? A jak Mamusia się czuje?
Kasia super że się odezwałaś! Wow,jak Ty to ogarniasz? Filipek pewnie duży chlopczyk już :) Super że ma swoje zainteresowania i że Ty tak je pielęgnujesz :*
Biedronka22 witaj:) Napisz coś więcej o sobie. Skąd jesteś? Kogo tam nosisz w brzuszku? A starszak to? U mnie też 9 lat różnicy między chlopcami :)
A mój mąż i Kuba mocza doopki na termach :)Zobacz załącznik 890665
U nas wszystko dobrze, nocki nawet fajnie przesypiamy, bo karmię piersią przed spaniem, potem mąż wstaje w nocy i daje mm, a potem nad ranem ja wstaję i karmię znowu piersią :) właśnie pierś nie wystarcza, walczę cały czas z piersiami, powoli to ogarniam, wczoraj położna nam trochę porad dała, chyba działają :) ja sama czuję się dobrze, humor mi dopisuje, piersi bolą, brzuch jeszcze trochę też, nie mogę się schylać dalej, ale jakoś to ogarniam [emoji4]

Zuza, a czemu Ty się nie moczysz w termach? [emoji8]
 
Colorado to rewelacja że możesz pospać. To jest ten plus mm że mąż może nakarmić :)
Termy to nie dla wielorybów ;)
No mój mąż gdyby miał cyca to pewnie chętnie by karmił, tak jest zakochany w maluchu [emoji4]

Jakich wielorybów? [emoji33] Nawet tak nie mów [emoji8] termy są dla wszystkich, nie dla samych klaudiów sziferów [emoji41]
 
Jo158 dzięki za odp. Już po wizycie jestem, lekarz bardziej postawił na infekcje pęcherza, dał mi lek. Powiedział że to już ostatnia wizyta. Ciśnienie mierze 2x dziennie i jest ok. No zobaczymy jak dalej będzie. Teraz już czekam na poród, stresuje się ;) na 15.09 mam termin
 
reklama
Do góry