reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
To mój wymarzony wózek - Bebetto Luca 3w1. Najlepiej ten kolor ze zdjecia [emoji173]
i-bebetto-luca-lo230-gleboko-spacerowy.jpg
 

Załączniki

  • i-bebetto-luca-lo230-gleboko-spacerowy.jpg
    i-bebetto-luca-lo230-gleboko-spacerowy.jpg
    74,1 KB · Wyświetleń: 306
Nagini, ten mam w obserwowanych, ale cena mnie nie zadowala ;)Zobacz załącznik 850121
S-Line to ten nowszy model więc jest droższy. Mnie się wizualnie bardziej podoba ten bez s, a ceny na Olx od 400 do 750. Ja mam cel kupić za max 500 więc poluje na niego od kilku dni, jeszcze się nie pali więc gdzies do końca maja daje sobie na to czas :)
 
S-Line to ten nowszy model więc jest droższy. Mnie się wizualnie bardziej podoba ten bez s, a ceny na Olx od 400 do 750. Ja mam cel kupić za max 500 więc poluje na niego od kilku dni, jeszcze się nie pali więc gdzies do końca maja daje sobie na to czas :)
A widzisz, to masz lepiej zagłębiony temat [emoji1] ja tak przeglądam olx, obserwuję to, co mi się w miarę spodoba, różnych firm, w sensownej odległości ode mnie, no i max do 1000 zł, ale to tylko dlatego że często przeceniają jeszcze te wózki. Ale też więcej niż 700 zł nie zamierzam wydać :) ale wózek to dla mnie najgorsza rzecz do wybrania [emoji23]

Na pewno upolujesz coś fajnego, wózków jest cała masa, tych bebetto też sporo :)
 
A widzisz, to masz lepiej zagłębiony temat [emoji1] ja tak przeglądam olx, obserwuję to, co mi się w miarę spodoba, różnych firm, w sensownej odległości ode mnie, no i max do 1000 zł, ale to tylko dlatego że często przeceniają jeszcze te wózki. Ale też więcej niż 700 zł nie zamierzam wydać :) ale wózek to dla mnie najgorsza rzecz do wybrania [emoji23]

Na pewno upolujesz coś fajnego, wózków jest cała masa, tych bebetto też sporo :)
Ja już jakiś czas krążyłam po olx i wybierałam to co mi się podoba. Potem trochę o nich czytałam i metoda eliminacji zostało kilka modeli. A w tym się zakochalam, więc pomimo, że oglądam inne to raczej będę polować akurat na niego. Dla mnie wybieranie wózka też nie jest proste, za dużo tego wszystkiego. Dla syna dostałam od znajomych za darmo jakos na początku ciąży więc miałam problem z głowy :)
 
Dziewczyny ja na cukrzycowej diecie byłam całą ciąze i tak z moich doswiadczeń.... Do pierwszego sniadania nabiał lubi podnieść cukier, nawet kawa z mlekiem, czarna z cukrem niekoniecznie. Moja diabetolog nie zalecała nabiału na śniadanie. I cukier najpierw jest najgorszy po śniadaniu, wiec jak później zjecie to samo na kolację to już tak nie podniesie. U mnie najlepsze śniadanie to chleb z wędliną i warzywa (pomidor, ogórek kiszony). Moze być parówka, jajko, nie można rezygnować z węglowodanów. Chleb z dobrym składem, nie dosładzany karmelem, nie "farbowany", póżniej już tylko Wasa mi nie podnosiła cukru, do dzisiaj nie mogę spojrzec na te tekturę:D. Jak jecie dwa śniadania to meirzcie po tym pierwszym, po drugim już cukier nie będzie taki wysoki.
 
A nie boisz sie ze gondola będzie za mala? Ja tez przegladam te wózki i dalej się nie zdecydowałam. Jak urodzę w sierpniu to potrzebna mi jest dużą gondola żeby dziecko mogło przejeździć w niej całą zimę. Ja jak się urodziłam to mialam 60cm i 4.4kg. u mnie w rodzinie dzieci rodzą się duze. A gdzie jeszcze spiworek i dodatkowe warstwy ubrania :)
 
reklama
Ja już przeanalizowałam wszystko, a gondola w wybranym przeze mnie wózku jest jedna z większych. Ponadto mam Landrovera Freelandera, który ma mały bagażnik i jeszcze mam w nim butle z gazem, więc musi mi się stelaż zmieścić. Do tego mieszkam w podmiejskiej dzielnicy pod lasem i przyda się mi wózek terenowy ;) Ten akurat wszystkie kryteria spełnia :) Liczę się z tym, że gondola może być za mała na pół roku, ale nic już na to nie poradzę. Zresztą syn jak miał pół roku to już nie miał najmniejszego zamiaru leżeć na płasko na spacerach.
 
Do góry