reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Agunia u Was też tak jest że Michaś szczypie,ściska brata?
1520154190-08c24352b8b6780c-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochane rodzeństwo [emoji3]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Agunia, gratuluję kolejnego ząbka [emoji3]

Zuza, widać że Kuba z radością znosi zaczepki młodszego brata [emoji6]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A w ogóle wczoraj byłam u mamy i były pierogi ruskie [emoji173]️ i szarlotka z bitą śmietaną [emoji172] i nawet nie powąchałam [emoji3]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem i czytam, gorzej z odpisywaniem bo jak już chce coś napisać to Filip się przebudza i lecę do niego.
My też mamy 3 zęby, teraz przebija się górna jedynka i dwójka więc grymaszenia jest co niemiara.
Filip też drapie, szczypie i ... bije po buzi8-) nie wiem skąd mu się to wzięło.
Zakupilismy autko jezdzik pchacz i powiem Wam że to był strzał w dziesiątkę ( chyba Lila też takie autko ma :)). Jak Filip zaczyna marudzic to wsadzam to w autko i wożę po całym domu chyba z godzinę :). Szkoda że w wózku nie chce tak jeździć :)
No i przyszło pudełko uczydełko. Filipowi też się podoba, ma strasznie dużo melodyjek, a ja już wariuje z tej muzyki. Młody jak siedzi na macie to włącza wszystkie zabawki z melodyjkami i niezła orkiestra się w domu robi. A ja marzę o ciszy:)
 
Dzięki Dziewczyny :) Zwykle faktycznie z uśmiechem Kuba znosi to co jego braciszek wyczynia. Powiem Wam że to uwielbiam :) Jak tylko Kuba wraca ze szkoły u Dominika pojawia się ogromny uśmiech na twarzy. Do niego najbardziej się cieszy ;)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Jest w tym coś magicznego w relacji ze starszym rodzeństwem . U nas córka starsza od Młodego i 10 lat i 2 miesiące. Patrzy na nią z ogromną miłością, buźka uśmiechnięta i oczy też się cieszą. Gdy Młody jest ze mną na dole i córka zaczyna grać na pianinie na górze Młody od razu głowa odwrócona w stronę schodów , słucha i sie uśmiecha. Wczoraj córka poszła wczesniej spać niż Młody i było przytulania na dobranoc i całusy ale on i tak jak pił mleko z butelki co chwilę odwracał główkę w stronę drzwi w oczekiwaniu kiedy starsza siostra nadejdzie. Ona lubi bardzo sie z nim bawic i dziś przesiedziała razem z nim w zagrodzie z 2 godziny.
Nasz też tarmosi za nos i uszy. Łapie za kosmyki włosów i śmieje się w głos gdy mówię wtedy "no no no, nie wolno" :)
 
reklama
Do góry