reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Mimi ma 12lat.Na gwiazdkę kupiłam mu głośnik i słuchawki bezprzewodowe.I dostał jeszcze zegarek na rękę .I wszystkie te prezenty były trafione.A nie lepiej dać pieniądze ?
 
reklama
Właśnie jak nic nie wymyślę to tak zrobię [emoji4]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Mimi mój brat ma 14 lat i marzy mu się : Nowa karta graficzna do komputera, nowy monitor, jakieś tam super hiper fajne narty. No tani to on nie jest:-) :). Ale też nie pogardzilby jakaś gierką komputerową czy właśnie kartą podarunkową do sklepu odzieżowego (jest strasznym modnisiem). Przytuliłby też jakaś fajną perfume :)
A czym się interesuje ten 15-latek?
 
W sumie to ciężko stwierdzić... gra w jakieś gry ale nie wiem w co ;) A interesuje go mechanika samochodowa więc nie poszaleje haha chyba jednak dam kasę

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
W sumie to ciężko stwierdzić... gra w jakieś gry ale nie wiem w co ;) A interesuje go mechanika samochodowa więc nie poszaleje haha chyba jednak dam kasę

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
Kasa zawsze spoko. Nawet mój 7-latek woli kasę od prezentu, który go nie interesuje. Najpierw zbierał na jakieś drogie LEGO, potem uznał, że chciałby mieć teleskop, teraz znów zmienił zdanie i nie wie na co zbiera, po prostu chce mieć pieniądze. Uzbierał już 700zl i nie rusza tego ( po mamie i tacie tego nie odziedziczył na pewno hahaha).

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Pieniądze zawsze najbezpieczniej dać.
Znowu nie wszyscy chcą dawać.
Mój brat zawsze kupuje prezenty dla dziewczyn. Jednak starsza robi mu listę kilku rzeczy do wyboru. Wtedy jest niespodzianka, a ona dostanie to co chciała.
Zawsze można podpytać jego bądź rodziców co by chciał.

Właśnie już brat pytał co kupić młodszej na urodziny (jest chrzesynym), a ja nie mam pojęcia, bo ona ma wszystko.
Muszę się zastanowić.

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Kasa zawsze spoko. Nawet mój 7-latek woli kasę od prezentu, który go nie interesuje. Najpierw zbierał na jakieś drogie LEGO, potem uznał, że chciałby mieć teleskop, teraz znów zmienił zdanie i nie wie na co zbiera, po prostu chce mieć pieniądze. Uzbierał już 700zl i nie rusza tego ( po mamie i tacie tego nie odziedziczył na pewno hahaha).

p19uqqmzxqi22hcj.png
No to już pokazna sumka [emoji5]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
A w ogóle wczoraj byłam u mamy i były pierogi ruskie [emoji173]️ i szarlotka z bitą śmietaną [emoji172] i nawet nie powąchałam [emoji3]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Kurde, twarda jesteś! [emoji1]
Dzięki Dziewczyny :) Zwykle faktycznie z uśmiechem Kuba znosi to co jego braciszek wyczynia. Powiem Wam że to uwielbiam :) Jak tylko Kuba wraca ze szkoły u Dominika pojawia się ogromny uśmiech na twarzy. Do niego najbardziej się cieszy ;)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Super, że tak się lubią że wzajemnością :) Zuza, wrzucaj więcej takich fotek, będę się coraz bardziej upewniać, że nie chcę tylko jedynaka/jedynaczki [emoji23]
W sumie to ciężko stwierdzić... gra w jakieś gry ale nie wiem w co ;) A interesuje go mechanika samochodowa więc nie poszaleje haha chyba jednak dam kasę

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
Zależy jakich ma rodziców, jak mają normalne podejście do pieniędzy, to spokojnie można kaskę dać. U mnie w rodzinie niestety nie mogę tak dać chrześnicy kasy, bo wiem, że rodzice podwędzą ... [emoji14]

[emoji255]21.08[emoji255]
8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Kurde, twarda jesteś! [emoji1]

Super, że tak się lubią że wzajemnością :) Zuza, wrzucaj więcej takich fotek, będę się coraz bardziej upewniać, że nie chcę tylko jedynaka/jedynaczki [emoji23]

Zależy jakich ma rodziców, jak mają normalne podejście do pieniędzy, to spokojnie można kaskę dać. U mnie w rodzinie niestety nie mogę tak dać chrześnicy kasy, bo wiem, że rodzice podwędzą ... [emoji14]

[emoji255]21.08[emoji255]
8une3e3kck8m6mea.png
Colorado, u nas w rodzinie to samo. Chrześniak męża ma komunię i musimy jakiś prezent kupić(co jest trudne bo chłopak nie ma jakichś zainteresowań). Jego rodzice powiedzieli że lepiej dać pieniądze ale pewnie by sobie wzięli bo już się żalili ile to lokal ich kosztuje...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry