reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Paula to teraz czekamy na Ciebie :)
Z tego co mi się kojarzy są różne rodzaje baz, pamiętam Besafe izi go...
Agunia super! To teraz spokój się Wam należy:*


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zuza spokój nam nie pisany już idzie kolejna jedynka.....I na Was kochana przyjdzie czas :*U mnie Kacper pierwszego zęba miał jak skończył rok a dziąsła miał rozpulchnione od 3miesiąca.
Co do fotelika my mamy pasami zapinany. Teraz będziemy zmieniać na większy to zobaczymy jaki kupimy.
Colorado widzę że masz termin na 21.08 Kacper urodził się 21.08 :)
A coś Kasia nam ucichła.
 
Ojej :( Biedny Michaś:( Kuba łagodnie przechodził. Bez płaczu. A Dominiś płaczliwy,marudny,widać że cierpi a nic się nie wybija :(

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agunia u Was też tak jest że Michaś szczypie,ściska brata?
1520154190-08c24352b8b6780c-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Biedne te nasze maluszki .Mam nadzieję ,że szybko wyjdą ząbki Dominisiowi :*
Zuza identycznie do tego jeszcze ciągnie za włosy i wydaje przy tym okrzyki radości :D
 
Lila jeszcze jeździ w cybex aton, ale w najbliższym czasie będziemy kupować fotelik. Pierwszy mieliśmy bez isofixa i teraz też będzie bez. Chciałabym, zeby jeszcze ze dwa lata pojeździła tyłem i kupimy chyba Joie. Wolałabym inny ale na taki nas stać.

Lilka też tak szczypie i szarpie za włosy.
 
Zuza spokój nam nie pisany już idzie kolejna jedynka.....I na Was kochana przyjdzie czas :*U mnie Kacper pierwszego zęba miał jak skończył rok a dziąsła miał rozpulchnione od 3miesiąca.
Co do fotelika my mamy pasami zapinany. Teraz będziemy zmieniać na większy to zobaczymy jaki kupimy.
Colorado widzę że masz termin na 21.08 Kacper urodził się 21.08 :)
A coś Kasia nam ucichła.

Termin w sam raz na koniec wakacji [emoji1]

Lila jeszcze jeździ w cybex aton, ale w najbliższym czasie będziemy kupować fotelik. Pierwszy mieliśmy bez isofixa i teraz też będzie bez. Chciałabym, zeby jeszcze ze dwa lata pojeździła tyłem i kupimy chyba Joie. Wolałabym inny ale na taki nas stać.

Lilka też tak szczypie i szarpie za włosy.

Jeśli chodzi o testy bezpieczeństwa to te foteliki zapinane pasami i te na isofix wypadają tak samo, kwestia "tylko" poprawnego zapięcia. Te z isofixem są strasznie drogie [emoji33] przecież to tylko na rok taki pierwszy fotelik :(

Może faktycznie nie będę z tym isofixem świrować, mamy nowe bezpieczne auto, więc mam nadzieję, że po prostu przyzwoity fotelik wystarczy [emoji4]

[emoji255]21.08[emoji255]
8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Do góry