reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Mimi piękna kiecka. Taka w moim stylu, zwłaszcza krój [emoji4]

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
reklama
To czekamy jeszcze na zdjęcie samej Mimi w sukience [emoji1] koronki iście królewskie ;)

Ja też będę musiała się za czymś rozejrzeć, w maju mam komunię znowu... Pewnie znowu bon prix pójdzie w ruch, bo w sklepach stacjonarnych to strasznie niefajne rzeczy są... Dziś byłam u mnie w HM, ale okazało się, że nie mają działu ciążowego, to co tam zaś było to tak badziewnie wyglądało... Za spodniami i bielizną będę musiała też na Bonprix się rozejrzeć... nie dają mi wyboru [emoji14]

8une3e3kck8m6mea.png
 
To czekamy jeszcze na zdjęcie samej Mimi w sukience [emoji1] koronki iście królewskie ;)

Ja też będę musiała się za czymś rozejrzeć, w maju mam komunię znowu... Pewnie znowu bon prix pójdzie w ruch, bo w sklepach stacjonarnych to strasznie niefajne rzeczy są... Dziś byłam u mnie w HM, ale okazało się, że nie mają działu ciążowego, to co tam zaś było to tak badziewnie wyglądało... Za spodniami i bielizną będę musiała też na Bonprix się rozejrzeć... nie dają mi wyboru [emoji14]

8une3e3kck8m6mea.png
Prędzej na fb [emoji3]
Masz konto?

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Ja też mam komunie w maju ale chyba pójdę w sukience co ostatnio kupiłam na Ali oczywiście czarna ale od góry jest motyw kwiatowy pomarańczowy ,więc zaszalałam :D Jeszcze mam ołówkową czerwoną. No chyba, że coś jeszcze kupię sukienek nigdy za dużo :D
Mimi a my tu co nie zobaczymy zdjęcia?
 
Ja też mam komunie w maju ale chyba pójdę w sukience co ostatnio kupiłam na Ali oczywiście czarna ale od góry jest motyw kwiatowy pomarańczowy ,więc zaszalałam :D Jeszcze mam ołówkową czerwoną. No chyba, że coś jeszcze kupię sukienek nigdy za dużo :D
Mimi a my tu co nie zobaczymy zdjęcia?
Przemyśle sprawę [emoji1]
Ale zapraszam Was na fb [emoji4] jak któraś chętna dołączyć do grona znajomych to piszcie priv [emoji5]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Cześć...
Długo myślałam, zanim zdecydowałam się napisać.... Nie wiem ile wazylyscie zachodzące w ciaze, ale ja obecnie ważne 128kg... I jestem w 6t3dc. Nie przytylam poki co nic, nawet schudlam 1,5kg. Boję się, najpierw chciałam schudnąć , potem dziecko , nie sądziłam , że uda nam się od razu ale się udało. Cieszę się... Ale strach też jest duży.
Byłam.u ginekologa w 4tc i wczoraj, wczoraj wykonał Usg najpierw długo szukal.... Ale w końcu zauważył pęcherzyk 18mm... Nie był pewien czy widzi zarodek , bo widział coś rozmazanego... Boję się.. następna wizytę mam dopiero 15.03 zastanawiam się czy nie iść gdzieś prywatnie na USG ZOBSCZYC czy wszystko widac bo te urządzenie widać było, że dość wiekowe... co wy widzialyscie w 7tc? Czy tłuszcz faktycznie może przeszkadzać ? Ja raczej jestem "zbita" i nie widać ile waże. Lekarz też.mnie nie ważył nawet karty ciąży nie założył. Ostatnio miałam wysokie ciśnienie więc dał mi leki i się unormowalo. Ogólnie odczuwam ból pleców lewa strona i trochę podbrzusza/jajnika ale niby to normalne ..
Witaj oczekująca, ja w 6tc ważyłam 112 kg. USG miałam robione dopochwowo i widziałam zarys dzidziusia i nawet lekarz pokazał mi bijące serce. Dla własnego spokoju spróbuj iść prywatnie, to spory koszt, ale dużo daje jak zobaczy się, że ten człowieczek na prawdę tam jest.
Ja od początku mam i bóle brzucha, takie jak przed okresem i kłucie po jednej albo drugiej stronie. Wzdęcia miewam okropne, takie, że brzuch mam jak w 6 miesiącu conajmniej. Poza tym od 4 tygodni praktycznie nie wstaję z łóżka, przez mdłości i wymioty, schudłam przy tym 2 kg.i powoli tracę chęć do życia. Niech już ten 1 trymestr się skończy.
 
Kikkimorra współczuję wiem jak się czujesz mnie bardzo długo męczyły wymioty a po pierwszym trymestrze dopiero się rozkręciły. Z małymi przerwami do samego końca je miałam.Oby Tobie szybko minęły.
A ja wczoraj zamówiłam a dziś już przyszedł kojec.Przynajmniej spokojnie mogę wyjść do łazienki czy kuchni a Michaś spokojnie się bawi :)
IMAG0006.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0006.jpg
    IMAG0006.jpg
    125,2 KB · Wyświetleń: 414
reklama
Do góry