reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Zuza tak to jest jak jest taka różnica wiekowa teraz kupuje wszystko czego Kacper nie miał ;)
Mimi jest spory 5.5 na 4.5metra połączony z jadalnią o takich samych wymiarach.
 
reklama
Zuza tak to jest jak jest taka różnica wiekowa teraz kupuje wszystko czego Kacper nie miał ;)
Mimi jest spory 5.5 na 4.5metra połączony z jadalnią o takich samych wymiarach.
To pozazdrościć przestrzeni [emoji1]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Zuza tak to jest jak jest taka różnica wiekowa teraz kupuje wszystko czego Kacper nie miał ;)
Mimi jest spory 5.5 na 4.5metra połączony z jadalnią o takich samych wymiarach.
A ja myślałam, że mam duży. Mój salon ma 20 mkw.
Ale przynajmniej jest gdzie trzymać zabawki [emoji16]

Agunia a jaka u Was różnica wieku?

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Kikkimorra współczuję wiem jak się czujesz mnie bardzo długo męczyły wymioty a po pierwszym trymestrze dopiero się rozkręciły. Z małymi przerwami do samego końca je miałam.Oby Tobie szybko minęły.
A ja wczoraj zamówiłam a dziś już przyszedł kojec.Przynajmniej spokojnie mogę wyjść do łazienki czy kuchni a Michaś spokojnie się bawi :)Zobacz załącznik 841071

My mamy taki sam tylko ustawiony w kwadrat i bramka żółta :).
Mój Młody już oczywiście rozkminił jak się otwiera furtke na dole :) oczywiście przypadkiem ale z czasem załapie o co chodzi dobrze że góra trzyma . Nasz ma na łączeniach na dole takie okrągłe, płaskie jakby nóżki i daje to stabilność dobrą.
 
Ostatnia edycja:
Kikkimorra współczuję wiem jak się czujesz mnie bardzo długo męczyły wymioty a po pierwszym trymestrze dopiero się rozkręciły. Z małymi przerwami do samego końca je miałam.Oby Tobie szybko minęły.
:)Zobacz załącznik 841071
Oj nie strasz, ja już mam dość tych mdłości i wymiotów jak tylko wstanę z łóżka. Ciężko cieszyć się ciążą, jak jest taka upierdliwa.
 
Kikimorra, nie martw się, musi w końcu to minąć [emoji11]

Agunia, może żłobek z takim wyposażeniem otworzysz? Ponoć dobre dopłaty są [emoji1]

Ja na temat powierzchni się nie wypowiadam, bo znowu mam natrętne myśli o wyprowadzce [emoji16]

Najśmieszniejsze jest to, że chociaż bym na rzęsach stanęła, to w moim cudnym mieście nie ma mieszkań z taką ilością pokoi, jaką byśmy potrzebowali. No cóż, będzie kiedyś ta przeprowadzka do rodziców do wykonania [emoji14]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Mimi fajna taka przestrzeń do momentu sprzątania...bo mam jeszcze jedno takie piętro a na parterze pokój Kacpra. Jak zaczynam odkurzać to przeklinam ile wlezie :p
Edysiek 11lat jest między nimi.U nas jeszcze jak w ciąży byłam to Kacper weź te zabawki z salonu to nie miejsce na nie a teraz plac zabaw :D
Luiza ja płaciłam 249 zł z wysyłką ale jak patrzyłam to są tańsze ale nie kolorowe.
Jo u mnie siedział przez godzinę przy furtce i majstrował :D Mądre te maluchy :)
Kikkimorra ja ogólnie okres ciąży wspominam bardzo źle wszystkie bóle które miałam ,wymioty i inne przypadłości dały mi mocno w kość ale w dniu cc o wszystkim zapomniałam :) A Ty w którym tygodniu jesteś?
Colorado dziękuję bardzo przy jednym takim maluchu idzie zwariować :p A co dopiero gromadka takich pełzających krzyczących maluchów na samą myśl mam ciarki :D
 
reklama
Do góry