reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dokładnie tak jak piszesz wcześniej ,żeby cokolwiek zrobić to musiałam Kacpra wołać ,żeby z nim został.A jak nie to np. żeby pranie rozwiesić musiał z Michasiem po schodach biegać.A ja nie zamawiałam na allegro znalazłam jakiś sklep pisało ,że wysyłka w 5godzin i faktycznie po około 4godzinach dostałam powiadomienie z dpd o dostawie.I dziś popołudniu dostarczony i jeszcze montaż dosłownie 5minut.
 
reklama
Jak Kinga była mała to starsza dużo chętniej się nią zajmowała. Bawiła się nią jak lalką, ubierała w sukienki [emoji1] Jak zaczęła jej wszystko ruszać to już nie tak chętnie.
Zajmie się nią jak trzeba, z tym nie ma problemu, ale sama to już tylko czasami. Ale moja starsza teraz ma taki wiek, że żyje we własnym świecie.

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Pewnie u mnie też tak będzie.Mój ma 12a też juz ma swój świat.Ostatnio śmiać mi się chciało jak wrócił od fryzjera ułożył sobie włosy na żelu i co mu Michaś fryzurę rozwalił to biegł do lusterka i układał. A wszystko przez dziewczynę ,bo jakas mu się spodobała i młody świruje :p
 
Pewnie u mnie też tak będzie.Mój ma 12a też juz ma swój świat.Ostatnio śmiać mi się chciało jak wrócił od fryzjera ułożył sobie włosy na żelu i co mu Michaś fryzurę rozwalił to biegł do lusterka i układał. A wszystko przez dziewczynę ,bo jakas mu się spodobała i młody świruje :p

ja przepraszam, ale skojarzenia to przekleństwo. Nigdy nie zapomnę, jak mój brat, wówczas również dwunastoletni, zaczął z pełną powagą mnie pytać czy widzę jakie mu rosną włosy na klacie i na nogach. Siedziało toto, chude, długie, majtało nogami przy stole i jadło śniadanie. I jeszcze do tego pogładził się po twarzy i "Luiza, a widzisz jaka broda mi rośnie?" Mam to teraz przed oczyma i normalnie nie mogę uwierzyć jak to było niby niedawno (6 lat temu), a teraz Michał faktycznie broda rośnie i już nie pomajta nogami przy stole :D
 
Luiza [emoji16][emoji16][emoji16]
Okres dorastania to chyba każdy wspomina jako żenujące doświadczenie [emoji16] współczuję wszystkim nastolatkom, najgorszy okres w życiu [emoji16]

Agunia, no ja osobiście podziwiam nauczycielki w podstawówkach, przedszkolach itp, ja po miesiącu już na rentę chyba musiałabym iść [emoji16]

Jeeeeej, 1,5h prasowania [emoji33] zawsze sobie poodkładam na później i mam za swoje [emoji16]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Kikkimorra ja ogólnie okres ciąży wspominam bardzo źle wszystkie bóle które miałam ,wymioty i inne przypadłości dały mi mocno w kość ale w dniu cc o wszystkim zapomniałam :) A Ty w którym tygodniu jesteś?
Dopiero 10 tydzień, chociaż czuję jakby to trwało już od pół roku :) dzisiaj np do mdłości i bólu brzucha doszedł ból głowy i tak mnie ćmi, że wracam spać. Ogólnie czasem przysypiam cały dzień i mam takie wyrzuty sumienia, że nie pracuję, a jak nie pracuję to nie zarabiam, uroki wolnego zawodu :(
 
Ja 1 trymestr gdzie się położyłam tam spalam. ... W 2 minęło i było super. Pod koniec 3 już było ciężko i plecy bolały

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Witaj oczekująca, ja w 6tc ważyłam 112 kg. USG miałam robione dopochwowo i widziałam zarys dzidziusia i nawet lekarz pokazał mi bijące serce. Dla własnego spokoju
spróbuj iść prywatnie, to spory koszt, ale dużo daje jak zobaczy się, że ten człowieczek na prawdę tam jest.
Ja od początku mam i bóle brzucha, takie jak przed okresem i kłucie po jednej albo drugiej stronie. Wzdęcia miewam okropne, takie, że brzuch mam jak w 6 miesiącu conajmniej. Poza tym od 4 tygodni praktycznie nie wstaję z łóżka, przez mdłości i wymioty, schudłam przy tym 2 kg.i powoli tracę chęć do życia. Niech już ten 1 trymestr się skończy.
Ja póki co oprócz bolu po lewej stronie pleców i czasem klucia jajników czuje się ok. Zaczynam dziś 8tc. W poniedziałek wybieram się do lekarza z NFZ ale podobno z dobrym sprzętem jeśli też będzie miał problem to już wybrałam klinikę gdzie pójdzie prywatnie potwierdzić ciaze. Nie potrafię nawet cieszyć się swoim stanem skoro wszystko takie niepewne. ;(

Wczoraj miałam biegunkę... czy macie jakieś sposoby , żeby poradzić sobie w ciąży z biegunka?
 
reklama
Ja póki co oprócz bolu po lewej stronie pleców i czasem klucia jajników czuje się ok. Zaczynam dziś 8tc. W poniedziałek wybieram się do lekarza z NFZ ale podobno z dobrym sprzętem jeśli też będzie miał problem to już wybrałam klinikę gdzie pójdzie prywatnie potwierdzić ciaze. Nie potrafię nawet cieszyć się swoim stanem skoro wszystko takie niepewne. ;(

Wczoraj miałam biegunkę... czy macie jakieś sposoby , żeby poradzić sobie w ciąży z biegunka?
 
Do góry