reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Jak ładnie wyjdę to wrzucę [emoji1]
Zuza na fb pewnie wstawię [emoji4]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
reklama
Kochana ja do tej pory też myślałam że będę w tym wyglądać na trzy razy grubsza... A tu niespodzianka... jest lepiej niż w olowkowych [emoji5] co nie znaczy ze super hehe [emoji23]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Taka kiecke utrafilam [emoji5]
1519911289-be35912e8f014649-aaaaaa.jpeg
1519911296-9b51aa28308266bb-aaaaaa.jpeg

Do tego żakiet pudrowy róż.

Ps. Musiałam zwezic pas do zdjęcia żeby nie wyglądała tak sloniowo [emoji23][emoji23][emoji23]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
Ale śliczna [emoji7]
I jest kolor! Jestem dumna z Ciebie Mimi! [emoji1][emoji1]
Kochana ja do tej pory też myślałam że będę w tym wyglądać na trzy razy grubsza... A tu niespodzianka... jest lepiej niż w olowkowych [emoji5] co nie znaczy ze super hehe [emoji23]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
Jakiś rodzaj zaznaczenia talii zawsze dobrze robi! Tylko trzeba znaleźć właściwe dla siebie :) ja np nie mogę mieć odcięcia w samej talii, tylko pod biustem, albo ewentualnie zaszewki w talii, ale nie paseczek ;)

8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Ale śliczna [emoji7]
I jest kolor! Jestem dumna z Ciebie Mimi! [emoji1][emoji1]

Jakiś rodzaj zaznaczenia talii zawsze dobrze robi! Tylko trzeba znaleźć właściwe dla siebie :) ja np nie mogę mieć odcięcia w samej talii, tylko pod biustem, albo ewentualnie zaszewki w talii, ale nie paseczek ;)

8une3e3kck8m6mea.png
Aż się dziwię ze z rozem wzięłam hihi

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Do góry