reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ka.2606 ja niewiem kiedy ten czas tak ucieka [emoji3]



hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Ja Wam mogę polecić fajną stronkę do ćwiczenia w domu FitnessBender. Jest para, która pokazuje ćwiczenia, można fajnie na ich stronie pozaznaczać na jakie partie chcemy ćwiczyć, z jaką intensywnością i ile czasu na to mamy :)
Ja byłam kiedyś instruktorką fitness więc to jest w ogóle chichot losu, że teraz tak wyglądam. Niestety problemy z hormonami i inne problemy zdrowotne robią swoje. Powiem Wam z doświadczenia, że to nie ma znaczenia, czy się robi równo z grupą czy nie, byle robić. Ja sama się nie mogę zmotywować, żeby efektywnie ćwiczyć. Zrobię kilka powtórzeń i myślę, że już się zmęczyłam i starczy :p A w grupie, albo jak ktoś pokazuje w tv jest mi łatwiej. Po połogu, jak przestanie mnie już boleć brzuch to biorę się za siebie!
 
kattaya a może warto odrzucić tylko słodycze i smażone? Próbowałaś czy to też nie dla Ciebie :)?
Lenka ja uwielbiałam chodzić na zumbę, ale w pewnym momencie było mi wstyd, że wszystkie chudzinki pięknie się ruszają, a ja zdyszana i spocona ledwo, ledwo. Ja zawsze mam zadbane, swoje długie paznokcie i staram się zawsze chociaż rzęsy pomalować. Ale jakoś to nie sprawia że czuję się lepiej. Może muszę do tego dojrzeć ;)
 
Szafirek super brzuszek, taki okraglutki. No i paznokcie [emoji76]
Bajka!!!! Ja w ogóle nie maluje, bo mam takie ogryzki :/ strasznie słabe i lamliwe.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Hej laski mam pytanko jakie macie CRP ?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 34tc [emoji594]
 
Do góry