reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ooo zyletka :D właśnie....

Dzięki dziewczyny za pomoc. Zaraz sobie podopisuje [emoji4]

Ja mam termin na listopad i jeśli będzie dziewczynka to będzie body dlugi rękaw, sukieneczka i ciepłe rajstopki. Na to kombinezon polarkowy :)
Jeśli chłopczyk to body dlugi rękaw, pajac welurowy i kombinezon polarkowy

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Witajcie Kobietki!
Od dwóch godzin czytam posty na tym forum i jestem zachwycona, że wątek nadal trwa! Oprócz skarbnicy wiedzy jaką jesteście dodatkowo działacie na mnie uspokajająco... Ale może od początku:
Tydzień temu test pokazał mi dwie kreseczki :) Staraliśmy się już od dobrych kilku miesięcy niestety po wcześniejszym poronieniu.... :(:(:( Początkowo byłam tylko szczęśliwa, teraz jednak zaczęłam się bać przed pierwszym usg :( Tak bardzo przeraża mnie myśl, że historia się powtórzy... Jednak gdy dopadają mnie te myśli staram się jak najszybciej opamiętać!! I wtedy myślę pozytywnie, szukam różnych informacji o ciąży w Internecie. I tak od kilku dni sprawdzam co robić, żeby w ciąży nie powiększyć swojej pączkowatości :eek: (80 kg - 165 cm) W ten sposób trafiłam na forum. Cieszę się, że ciąża wcale nie musi oznaczać, że przytyje 20 kg, a jest nadzieja na zaledwie kilka :rolleyes2:
Za 2 tygodnie dowiem się czy założyć zeszyt z Waszymi poradami :-D

Pozdrawiam cieplutko!
 
Ooo zyletka :D właśnie....

Dzięki dziewczyny za pomoc. Zaraz sobie podopisuje [emoji4]

Ja mam termin na listopad i jeśli będzie dziewczynka to będzie body dlugi rękaw, sukieneczka i ciepłe rajstopki. Na to kombinezon polarkowy :)
Jeśli chłopczyk to body dlugi rękaw, pajac welurowy i kombinezon polarkowy

hchy43r8h8l5x99d.png
A mi mama dzisiaj mowila ze przez miesiąc mam sukienki nie zakładać bo to niewygodne dla dziecka.... właśnie ostatnio kupiłam taki pajac polarkowy i myślałam o nim do tego mam spiworek do fotelika ew. Okryć kocykiem. A.pod spód jakiegos cienszego pajaca albo dresiki i bluzeczke

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie Kobietki!
Od dwóch godzin czytam posty na tym forum i jestem zachwycona, że wątek nadal trwa! Oprócz skarbnicy wiedzy jaką jesteście dodatkowo działacie na mnie uspokajająco... Ale może od początku:
Tydzień temu test pokazał mi dwie kreseczki :) Staraliśmy się już od dobrych kilku miesięcy niestety po wcześniejszym poronieniu.... :(:(:( Początkowo byłam tylko szczęśliwa, teraz jednak zaczęłam się bać przed pierwszym usg :( Tak bardzo przeraża mnie myśl, że historia się powtórzy... Jednak gdy dopadają mnie te myśli staram się jak najszybciej opamiętać!! I wtedy myślę pozytywnie, szukam różnych informacji o ciąży w Internecie. I tak od kilku dni sprawdzam co robić, żeby w ciąży nie powiększyć swojej pączkowatości :eek: (80 kg - 165 cm) W ten sposób trafiłam na forum. Cieszę się, że ciąża wcale nie musi oznaczać, że przytyje 20 kg, a jest nadzieja na zaledwie kilka :rolleyes2:
Za 2 tygodnie dowiem się czy założyć zeszyt z Waszymi poradami :-D

Pozdrawiam cieplutko!
Witam Cie . Gratuluje 2kresek. Chcem Cie pocieszyc ja tez pierwsza ciaze poronilam w 8 tyg a z drugiej mam slodkiego Gabrysia chodz ten strach bedzie Ci towarzyszyl w 8tyg ciazy prawie nie spalam czekalam kazdego kolejnego tyg. Ale teraz wiem ze moze byc donrze tego Ci zycze ☺

A tu foto Gabrysia z wczorajszych upalow ☺
 

Załączniki

  • 20170812_110529.jpg
    20170812_110529.jpg
    241 KB · Wyświetleń: 70
Ja mialam koszule do karmienia, ale teraz tez bym zapakowala zwykla pizame ze spodniami. Rana tak jak Mimi pisze jest na granicy majtek to chyba spodnie maja wyzszy stan wiec byloby ok.

To czesc Asia. :) Wlasnie tak myslalam, kiedys wrzucalas tu zdjecie ale chyba inny kolor wlosow mialas??

Przenioslam do salonu dostawke z sypialni i tak chyba bedziemy sobie w dzien radzic bo juz mnie wkurzala rozlozona sofa i brak miejsca. Chyba jest ok :)

1502638141-aaaaaa.jpeg


Wczoraj, w 10 dobie odpadl nam kikut pepowinowy. Hurra!
Tez chcialam tak zrobic z lozeczkiem ale stwierdzilam ze lepiej malego nie bede przyzwyczajac do spania przy nas wiec spi sam w lozeczku ☺
 
asia333podlasie - dziękuję Ci! Jesteś kochana i na pewno rozumiesz ile taki przykład dla mnie znaczy :) Ja jestem strasznie nerwowa więc te ostatnie dni przed wizytą też będą dla mnie udręką... Bezsenność gwarantowana... Zresztą, już teraz jak przed snem moje myśli pójdą w nieodpowiednim kierunku to dwie godzinki z głowy. Ale mam nadzieję, że niedługo nie będę mogła zasnąć ale ze szczęścia!:):)
 
A mi mama dzisiaj mowila ze przez miesiąc mam sukienki nie zakładać bo to niewygodne dla dziecka.... właśnie ostatnio kupiłam taki pajac polarkowy i myślałam o nim do tego mam spiworek do fotelika ew. Okryć kocykiem. A.pod spód jakiegos cienszego pajaca albo dresiki i bluzeczke

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Wwiem, wiem.... mi też tak mówi ale nie mogę się powstrzymać :D hihi

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Witajcie Kobietki!
Od dwóch godzin czytam posty na tym forum i jestem zachwycona, że wątek nadal trwa! Oprócz skarbnicy wiedzy jaką jesteście dodatkowo działacie na mnie uspokajająco... Ale może od początku:
Tydzień temu test pokazał mi dwie kreseczki :) Staraliśmy się już od dobrych kilku miesięcy niestety po wcześniejszym poronieniu.... :(:(:( Początkowo byłam tylko szczęśliwa, teraz jednak zaczęłam się bać przed pierwszym usg :( Tak bardzo przeraża mnie myśl, że historia się powtórzy... Jednak gdy dopadają mnie te myśli staram się jak najszybciej opamiętać!! I wtedy myślę pozytywnie, szukam różnych informacji o ciąży w Internecie. I tak od kilku dni sprawdzam co robić, żeby w ciąży nie powiększyć swojej pączkowatości :eek: (80 kg - 165 cm) W ten sposób trafiłam na forum. Cieszę się, że ciąża wcale nie musi oznaczać, że przytyje 20 kg, a jest nadzieja na zaledwie kilka :rolleyes2:
Za 2 tygodnie dowiem się czy założyć zeszyt z Waszymi poradami :-D

Pozdrawiam cieplutko!
Witaj. Mam nadzieję ze tym raZem będzie dobrze. Bierzesz coś na podtrzymanie?
Twoja waga to bajka..... pamiętam jak tyle wazylam to wygladalam całkiem całkiem :) A wzrost mamy ten sam

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Witam Cie . Gratuluje 2kresek. Chcem Cie pocieszyc ja tez pierwsza ciaze poronilam w 8 tyg a z drugiej mam slodkiego Gabrysia chodz ten strach bedzie Ci towarzyszyl w 8tyg ciazy prawie nie spalam czekalam kazdego kolejnego tyg. Ale teraz wiem ze moze byc donrze tego Ci zycze [emoji5]

A tu foto Gabrysia z wczorajszych upalow [emoji5]
Gabryś jaki rozciagniety [emoji3][emoji3][emoji3]
Ale ta poducha to chyba jeszcze zbyt duża (zbyt wypchana) jak dla niego

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Do góry