reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Czuję się fizycznie dobrze, psychicznie tak sobie, boję się jednym słowem. Miałam usg przed chwilą, mała waży niecałe 3,5 kg, więc sie ucieszyłam, bałam sie, że będzie dużo większa.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Pamiętaj o błędzie pomiaru nawet do pól kilo :D

Ja mam masę ciuszkow po synu więc się nie stresuje ;)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mimi jak się okaże, że jednak syn to zawsze możesz próbować do skutku, aż pojawi się córka ;). No ale szkoda żeby ubranka miały czekać, także trzymam kciuki za dziewczynkę.

Parampampam a na sali leżysz sama czy masz jakieś towarzystwo?

U nas powódź, Filip mi łóżko zalał :-) :). Zapomniało mi się podłożyć podkład a mały cwaniak to wykorzystał ;). Coś czuję że tej nocy zamienię się z mężem miejscem do spania;)
 
Kasia, hehehe, tak męża na minę posylac :D

Leżę na sali, która jest podzielona sciankami na trzy, obok mnie leży dziewczyna, która ma wywolywany poród, ale nie idzie nic a nic. Biedna.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Nooo jest bardzo duszno, ale jakoś żyję, mogło być gorzej. Najgorsze są tę łóżka, plecy i dupsko całe spocone.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry