reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Inka gratulacje. Mi na popekanie pomógł octenisept i wietrzenie krocza. Niech się wszystko ładnie goi, dużo zdrowia dla Igorka. No to mamy juz kolejnego forumowego bobasa:).

U nas też burz dzisiaj nie zapowiadają, żar już się leje z nieba. Wieje taki przyjemny wiaterek to i może jakąś burzę przywieje.

Co do jedzenia podczas kp to myślę, że na początku warto patrzeć na to co się je i po pewnym czasie stopniowo wprowadzać nowe produkty i obserwować dziecię. Tak chociaż z ten pierwszy miesiąc być na diecie lekkostrawnej. Też nie możemy popadać ze skrajności w skrajność.

Mam takie pytanie, czy widziałyście może gdzies w sklepie kaszke kukurydzianą dla niemowląt ale nie smakową? Tzn. żeby nie była malinowa, bananowa itp. Znalazłam tylko czysty kleik kukurydziany. Zwariuje chyba z tym rozszerzeniem diety. Od kilku dni siedzę tylko w Internecie i się szkole.

Filipa tak wczoraj wymordowaly upały, że przespał nam całą noc bez ani jednej pobudki.
 
To szybki poród. Super :)
A jak tam temperatura w szpitalu?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
U nas w szpitalu w takie upały jak dziewczyna chce cc to lekarze nie protestują. Sala porodów nie jest klimatyzowana więc idzie tam na prawdę się ugotować, tym bardziej że okna są od południa.
 
reklama
Do góry