reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Współczuję Wam porodów w te upały, oby szybko poszło.

Szafirek, gratuluję kropeczki :)



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj jak dobrze, że Inka urodziła, już się tak dziewczyna dolowala :) inka, gratulacje, czekamy na relację! :*

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Inka, a nacinali Cię? Dlaczego właściwie tak popękałaś? Nie martw się, zagoi się, daj sobie czas, odpoczywaj, regeneruj się. Wszystko będzie dobrze :)

Najważniejsze, że masz to już za sobą, że synek jest przy Tobie.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Inka moje gratulacje! Witamy malego Igora na swiecie [emoji258][emoji324][emoji323]
Dzielna z Ciebie babeczka, mialas do przepchniecia prawie 4kg, szacun! Zdrowka zycze i napisz wiecej jak juz dojdziesz do siebie. :)

Co do diety przy kp, bede jadla wszystko i po prostu obserwowala. Jesli cos zaszkodzi to sie z diety wyeliminuje. Podobno z nabialem nie mozna przesadzac.

Z usg wyszlo, ze jakies sa slabe przeplywy. Mysle, ze pod koniec tego tygodnia lub na poczatku kolejnego urodze. :)
 
Paulina, teraz już nasza kolej, nie ma co. U mnie się kompletnie nic nie szykuje, ale w sobotę do szpitala, to może mi coś pchną...

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Inka serdeczne gratulacje:)
Paulina jak słabe przepływy to już niedługo. Własnie dlatego dzieci słabo rosną i zdarza sie przy cukrzycy. Ale Kalinka na pewno szybko nadrobi,.
 
1 sierpnia o godz 20.00 urodził się Igorek.

3,950 kg 60 cm

Bardzo popekalam. Ciekawe czy wyjdę z tego... Poród to nic... najgorsze szycie przez 1,5 godziny...

Jestem słaba...

Syn jest śliczny
Kochana gratulacje.[emoji5]
Duży chłopak to nie dziwne że popekalas ale lada chwila wszystko się zrosnie :)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Do góry