reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Jk trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. tez miałam dwie insuliny. Jedą tą na noc, po której cukier spada powoli i drugą tą co spada szybko. I też ciagle się bałam, ze się pomylę i wstrzyknę sobie za dużo tej działającej szybko i umrę:( A tej na noc miałam dużo wiecej jednostek niz tej działającej szybko. Wiec jakbym się pomyliła to naprawdę klops. Po 10 razy sprawdzałam czy dobra:D

Zuza to juz pewnie tuz tuz. jak coś to pisz, wszyscy tu się razem z tobą denerwuja:D

Inka Ty już 39 tygodni to i tak w najgorszym wypadku pewnie jeszcze dwa.
Dziewczyny tylko sie cieszyć, ze dotrwałyscie do konca i nie trzeba było ciąć "na gwałt" przez nadcisnienie czy inne paskudztwa.
 
Wow, Zuza to już tuż tuż :). Też miałam bezbarwny czop. Odszedł mi w piątek rano, a w niedzielę nad ranem dostałam skurczy i szpital. Trzymam kciuki, dawaj znać jak się sytuacja rozwija.

Co do tabletek to też jestem z tych co próbowała różnych. Nawet zielony jęczmień w proszku. Nic nie pomogło. Kasy na to poszło co niemiara, ale za naiwność trzeba płacić
 
Ha ha ja sobie raz kupilam te co to 15kg w miesiąc, dałam chyba 200zł:D
Ale wiem, ze są zastrzyki, które działają. U nas jest to lek na cukrzycę, w UK również na otyłość. Moja diabetolog mi dała na nie receptę, ale w końcu nie wykupiłam (chyba 700zł) bo się za siebie wziełam i chudłam. Ale ona gwarantowała, ze pomogą. Tylko trzeba mieć problemy z cukrem. Albo znajomości:D
Niestety nie pamiętam nazwy, ale jak teraz nie zacznę chudnąć to chyba pójdę po nie. Już 9 z przodu, a po porodzie była 7:(
 
Zuza super teraz tylko czekać koniecznie dawaj znać !
Inka nie zostaniesz sama my tu cały czas jesteśmy i kciuki trzymamy :)
Co do tabletek to nie kupiłam ich na odchudzanie tylko ,żeby zmniejszyć apetyt na słodycze.
Co do tych zastrzyków to moja kuzynka dostała kiedyś tabletki na cukier i po nich dużo schudła .

A my niedługo z Michasiem na TSH jedziemy pewnie będzie dużo krzyku przy pobraniu .. A dziś już 4tygodnie od cc i jak Misiaczek jest z nami ale to zleciało :)
dqprh37147u4tr1q.png
 
Agunia u mnie metformina średnio działa na odchudzanie i apetyt. No ale bez moze byłoby jeszcze gorzej, nie wiem. Trzymajcie się, szkoda maluszka, ale jak nie ma wyjścia...
 
Ja poszłam metforminie miałam rzeczywiście spadek apetytu, bo ciągle mi było niedobrze. Ale po jakimś czasie organizm się przyzwyczaił i było normalnie.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry