reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

[emoji106]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
A ja dopiero wróciłam ze spacerku, wyszłam przed 21.00 dopiero, bo wcześniej było mi za gorąco. Ale mimo że tak późno, to i tak pot się ze mnie leje ciurkiem...

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny ja wczoraj padlam. Najpierw imieniny od 12 do 17 a potem goście u mnie w domu ....
Pojadlam wczoraj słodkiego :/

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Hej:)
W Poznaniu przyjemny chłodek:) Także rewelacja:*
Parampampam może odeśpisz w dzień?
Mimi to dzień Ci przeleciał...
Jakie dzisiaj plany dziewczyny?
 
Hej. Przespałam całą noc z 3 przerwami na siku i wstałam o 8.30. Ojciec mnie obudził bo przyjechał tak to bym spała do południa :) Nie mam zbytnio planów na dzisiaj. Sama jestem bo mąż w pracy.
Buziaki dla Was.
 
A ja trochę sprzątam dom, mąż myje mi okna w salonie, piore firanki i zaslonki, a potem wezmę się za prasowanie, bo już nie mam w czym chodzić

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
U nas też mąż ma 1 zmiany w tym tygodniu. Ja póki co odpoczywam A zaraz biorę się za obiad. Tylko nie mam pomysłu... mam udka.. znacie jakieś fajne pomysły na udo? ;)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
U nas też mąż ma 1 zmiany w tym tygodniu. Ja póki co odpoczywam A zaraz biorę się za obiad. Tylko nie mam pomysłu... mam udka.. znacie jakieś fajne pomysły na udo? ;)

hchy43r8h8l5x99d.png
Ja ostatnio zrobiłam marynatę z curry, sosu sojowego, papryki ostrej, oleju i wody i piekłam godzinę :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry