reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Zuza zycze Ci aby ten dzien na dlugo zostal w Twojej pamieci jako ten jeden z najwspanialszych☺ zycze zebys nie miala tremy bo tego sie balas i zeby od dzis Wasze zycie bylo jeszcze duzo lepsze niz do tychczas trzymaj sie cieplutko
 
Witam.
trochę mnie nie było a tu taki temat cukrzycy. Ja miałam cukier ostatnio 92 i lekarz powiedział że ok i mu ufam bo jest świetnym lekarzem. ..

Zuza87 ja biorę pregna plus w aptece 30 tabletek kosztuje 47zł a na allegro za 2 opakowania płace 60 więc jest różnica.
 
O wlasnie Inka przypomniala mi co mialam jeszcze napisac ja od poczatku ciazy biore falvit mama i place za 60 tabletek 26zl i tez te same sa dawki co w tych drogich opakowanie na 2 miesiace starcza bo biore jedna na dzien ☺
 
Zuzia i pamietaj zeby sie nie przejmowac wygladem wiedz ze dla Twego meza i syna jestes najladniejsza i najwspanialsza ☺ powodzenia bedziemy czekac na relacje.
 
reklama
Jej,dziewczyny bardzo dziękuję:* Jesteście niesamowite!!!
Było sporo tremy ale jednocześnie było cudownie;) Chyba najbardziej stresował mnie fotograf;)
Teraz goście już pojechali i została fura naczyń do pomycia;)
Odezwę się jutro,papa:*

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry