reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Teraz nie muszę leżeć wiadomo muszę więcej odpoczywać ale nie mam rygoru liniowego tym bardziej że 2.5 latek gania po domu.
Z synkiem bolało mnie podbrzusze jakoś takie przeczucie miałam że muszę przyspieszyć wizytę u gina. Okazało się że szyjka skrócona i wewnętrzne rozwarcie. Potem szpital i szew. Teraz miałam zakładany w 17 tyg ciąży i wszystko jest ok.
Ja byłam w lidla ale tak przez przypadek nie specjalnie nic nie kupowałam bo ciuchów mam mnóstwo.
Po takim porodzie to też pewnie chciałabym cesarka ja się właśnie boję że teraz będzie gorzej a nie lepiej.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No z tym Lidlem to rzeczywiscie cyrki, to juz w Biedrze tak sie nie rzucaja :D
Pogoda faktycznie slaba i senna, tez leze pod kocem nawet nie chce mi sie obiadu gotowac. Na dodatek dzis tescie wpadaja. Eh, trzeba bedzie sie ruszyc.
Co macie dzis dobrego na obiad?
Fakt,może w Lidlu lepsze mają;) Najbardziej mnie śmieszy jak w Lidlu jest promocja Wittchen;) Słyszałam że dochodzi wtedy do rękoczynów [emoji14]
Ja od wizyty u lekarza odżywiam się zdrowiej niż kiedykolwiek.Zjadam mizerie,zupy jarzynowe a najczęściej gotuję na parze.Zaprzyjaźniłam się z parowarem;) Dziś zrobiłam pierś z kurczaka(synek też lubi gotowane),do tego troche zielonej fasolki,brokuła,kalafiora i marchewki(z mrożonki),do tego pyrki deptane z mlekiem(jestem z Poznania) i kawałek czerwonej papryki na surowo,wszystkiego po trochu.

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzis caly dzien poza domem bylam to i obiadu nie ma haha ☺ no ja mam wizyte dopiero za 3 tyg i martwie sie ta szyjka mam nadzieje ze bedzie ok.
U mnie to snieg pada prawdziwa zima ☺ ale pochmurno i spiaco. Dzis bylam w sklepie takim z dzieciecymi rzeczami to wszystko z disneya kubus puchatek itd i te same ceny co w lidlu a tam nawet ladnych obrazkow nie bylo.
 
Mam dość zimy:/
Ja dopiero teraz wychodzę z domu pierwszy raz dzisiaj;) Arek wrócił z pracy,zjedliśmy obiad i na spacer w trójkę:) Wymeldowuję się,miłego popołudnia!:*

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój dzisiejszy obiadek
20170118_163146.jpeg
 

Załączniki

  • 20170118_163146.jpeg
    20170118_163146.jpeg
    70,4 KB · Wyświetleń: 305
reklama
Do góry