reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Aisha, zazdroszcze przespanych nocy...gdyby Kevin choc 3,5 godz przesypial kazdej nocy po rzad to bym byla przeszczesliwa. Wiecej niz 4 godz to chyba niemozliwe przy kp :-(

Probowalam waszych rad z wozkiem ale u mnie na osiedlu same asfaltowe alejki I przystrszyzone trawniki, nie ma wertepow.wytzymal 20min ale ostatnio 5 to bylo przetrzymywanie grzechotkami, w koncu musialam go wyjac I do piersi.
Oczywiscie o zasnieciu nie ma mowy. Musi byc piers i koniec...albo jazda samochodem, czasem zasnie beze mnie...ale juz sie zdarzylo ze sie rozdarl w foteliku I musialam go wyciagac, bo chcial zwyczajnie jesc.
Nie wiem jak przyzwyczaic dziecko kp do zasypiania samemu...albo chociaz spania np w wozku po odlozeniu, jak juz usnie na rekach :-(
 
reklama
Agnella a próbowałas z tym otulaniem ciasno dziecka. Ogladalas ten film?

Aisha dzieki za strone :-)

Dziewczyny czy Wy mialyscie/macie jakies laktatory bo mysle nad zakupem i nie moge sie zdecydowac czy reczny czy elektryczny i jaka firma. Moze cos podpowiecie?
 
Agnella mój dopiero.od niedawna śpi w nocy ładnie. Zasypia ok 21,wstaje ok 3-4 na butelkę i śpi do ok 7. Dziś wstał dopiero o 8:) ale są też noce że budzi się co dwie godziny.
Znam kobiety których dzieci przy kp śpia od 21 do 9 za to w dzień non stop.na cycku.
Lucalew dobrze mówi żebyś przed włożeniem do wózka ominęła w kocyk lub rożek! Mój Aleks uspokajal się gdy go w ciepły.kombinezon ubieralismy taki że ledwo mógł się ruszyć.
Dla mnie to trochę dziwne że on non stop jest przy twojej piersi, na pewno wystarczy mu twoje mleko?
Lucalew ja mam laktator ręczny aventu. Fajny tylko że właśnie jak się go non stop używa to to jest koszmar. Co innego gdy będzie potrzebny tylko raz czy dwa by pobudzić laktacje lub odciągnąć nadmiar. Ale przy odciąganie 6-8 razy dziennie przez 3mce jak ja to elektryczny lepszy. Ja miałam używany z canpola. Byłam bardzo zadowolona a używałam go baaardzo dużo.
Elektryczne są droższe ale sprawdzają się przy bardzo częstym używaniu. A ręczne są tanie i poręczne.
I tym i tym ściągalam tyle samo mleka,ręczny nawet bardziej pobudza laktacje ale ręce bolą :)
Jakby co mam aventu ręczny używany przez jeden dzień,oddam za pół ceny :)
 
Dzieki Aisha, przegladam allegro codziennie i nie moge sie zdecydowac :-)

Madalena jak u Ciebie bylo? Uzywalas laktatora, mozesz jakis polecic lub masz na zbyciu na sprzedaz?
 
Lucalew mam na zbyciu i reczny i elektryczny! Dla mnie reczny to koszmar a elektryczny w porownaniu z recznym to mega wygoda! Napisz mi w mailu gdzie mam wyslac to w tym tygodniu Ci wysle jesli chcesz. Moj elektryczny ma 3 poziomy ssania ktore niby imituja ssanie dziecka ale generalnie jest fajny bo nic nie boli i jedna reka mozna obsluzyc. Reczny to mnie bardzo bolal i 2 rece to dla mnie za malo do obslugi hehe
 
reklama
Do góry