reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

kąpiemy ok 19-20tej potem mleko i nie chce spać, teraz też warjuje :/ marudzi, piszczy, pakuje do buzi wszystko... smaruje jej żelem dziąsła ale średnio pomaga, tą camilie też zakropiłam ze 2 razy i też dupa...
karina moja marta wazy ok 7300 to twój Kuba to klocuś taki ;) ile on ma już? ;)
aisha a twoj maz zrezygnowal z pracy czy go zwolnili? mojego meza zwolnili jak bylam w ciazy, od lutego zaczal nowa prace i jest zadowolony.
 
reklama
aleks upaćkany marchewką ;) ciekawe kiedy mojej podam, jeszcze z tydzień... na razie bebiko wprowadzę
a marta jak uśnie o tej 22/23 to śpi mi do 6/7 rano. ostatnio sie nie budzi na jedzenie w nocy. jak juz sie obudzi o tej 6/7 to juz nie chce dalej spac... a ja bym jeszcze z checia pospala ;) bo ja zaczelam sie sama budzic na te karmienia z przyzwyczajenia ;) i wstaje np o 2giej czy 4 tej ide wstawic wodę bo mysle ze zaraz sie mala obudzi ;) po czym klade sie spac dalej
 
Olucha ale przynajmniej ci śpi do 6-7 a u nas pobudka ok 3 i tez śpi do 6-7. Może mogłabym go przytrzymać dłużej żeby dłużej pospal ale wole żeby chodził wcześniej spać i się do tego przyzwyczaił. Bo dziecko koleżanki to do północy siedzi a później o 6 nie chce do żłobka wstawać,no tak go od początku nauczyła.
Mój dwa dni był mega grzeczny,normalnie dziecka swojego nie poznawałam a dziś zaś marudny. Nauczył się kilku nowych dźwięków i udało mu się dziś pierwszy raz stopę wsadzić do buzi :)
Mój waży dziś ok 6700. Zatem w dwa tyg 400g przybrał. Fajnie :)
Aleks po wczorajszej marchewce zrobił dziś 3 dość rzadkie kupki wiec na razie odstawiłam. Jutro dynia.
Mój mąż sam się zwolnił. Wiec ani ubezpieczenia ani zasiłku ani nic. I bardziej mnie wkurza będąc w domu niż pomaga. Pracy na razie nie szuka bo ma problemy ze zdrowiem,jest na antybiotyku.
Ehh
 
Hej dziewczyny
Usg echo serduszka wyszlo ok aczkolwiek zestresowalam sie bo waga nie urosla i pomiary sa praktycznie takie same jak 2 tyg temu
IEII9KXBQxSRVcJBCPSHIIAsyIbJmQCkDIEHFHjF8AMU9UHwQwzFUaLMBLPTwZ8AcaHSAQAYTqOOLCip8IU05CbyzQSyDVPfMCANk0wEdmYSxix3MJAPNN80gwA44ZEBy1UA64ECKN0h8kkAGogjhpyjAuIHOH9MQgAMEBU2BQyirNNBAEkkAISmklNYQByUH6VBARZxKVACiAwUEADs=
Ginka na wizycie uspokoila mnie ze mimo to i tak wymiary sa zgodne z tyg ciazy i ze za tydzien mam przyjsc to zobaczymy czy maly urósł czy nie i wtedy szpital i podadza mi sterydy na plucka dla malego i moze szybciej rozwiążą ciaze
IEII9KXBQxSRVcJBCPSHIIAsyIbJmQCkDIEHFHjF8AMU9UHwQwzFUaLMBLPTwZ8AcaHSAQAYTqOOLCip8IU05CbyzQSyDVPfMCANk0wEdmYSxix3MJAPNN80gwA44ZEBy1UA64ECKN0h8kkAGogjhpyjAuIHOH9MQgAMEBU2BQyirNNBAEkkAISmklNYQByUH6VBARZxKVACiAwUEADs=

Szyjka sie skrocila ale jest jeszcze zamknieta wiec mam lezec i dalej brac leki ahhh Wod jest ok afi 10 wiec wiecej niz bylo ale dalej w dolnej granicy normy.
 
dziewczyny nie mam kiedy pisac zawsze brak czasu . U nas ok czekam na @ bo test negatywny no ale to dopiero pierwszy miesiac wiec luzik.
Aisha dziekuje za link zaraz poczytam i wstawie sobie. U nas mały ma zapalenie spojówek i ciagle oczka trze strasznie mu przezzkadza choć juz jest lepiej.
CO do rzadszej kupy alexa to tez jest tak ze dziecko musi sie przyzwyczaić do nowych pokarmów i kupy mogą być inne niż są zazwyczaj.

Olucha a ile Marta ci spi w dzień ? Może jest wyspana i nie chce spać .Mikołaj jak mi spi raz tylko w dzień to juz po 19 jest zmeczony i ładnie zasypia na noc choć są i dni że po mleku zaczyna się zabawa .

Mikołaj zaczyna sam chodzic Nie boji się i puszcza się od mebli i idzie do póki sie nie przewróci. Trzeba być za nim krok w krok bo juz sobie siniaki nabił.

Lucalew dobrze ze z serduszkiem ok wiesz jak to jest z pomiarami nie zawsze sa wiarygodne. Dobrze że w razie co dadzą ci zastrzyki na płucka bedzie ok. Nie martw się bedzie dobrze jeszcze kilka tyg i maluszek bedzie przy tobie.
 
lucalew ja tez dostalam ten zastrzyk na szybsze dojrzewanie pluc u dziecka, jak trafilam na patologie bo zapisy ktg byly zle. jednak doczekalam do daty porodu i z dzieckiem bylo ok. o wodach nic mi nigdy nie mowili, ale jak mi odeszly to mialam ich malo.
olenka moja w dzien malo spi, drzemki ma po ok 40min nie więcej, moja bratanica to śpi po 3 godziny np i brat moze cos zrobic w domu, a ja nie mogę ;) za to w nocy mi śpi ładnie.
aisha jakie plany na dzis? u mnie pogoda kiepska, zimno :/ ma padac przez 3 dni a na dzialke chcielismy znowu jechac tam na wies
 
HeJ dziewczyny, ale wam zazdroszcze tych problemów z kupkami, karmieniem, nie spaniem w nocy itp:( u nas bez większych zmian Mała co chwile łapie infekcje i crp rosnie i spada, dostaje 3 antybiotyki...z serduszkiem nadal nic konkretnego nie wiadomo, nie wiemy nawet kiedy o jaka to dokładnie bedzie operacja:( moze dzis sie czegoś wiecej dowiem...jeździmy tam codziennie i zajmuje nam to ok 5 h dziennie, jestem juz troche zmęczona , miałabym ochote pojechać gdzieś i odpocząć ale nie mam sumienia zostawić tam Malutkiej samej tymbardziej ze dowoze jej mleko...:(
nie chudne prawie w ogole tzn schudłam 11 kg i od 2 tych waga stoi a nawet urosła ok pol kilo..pomimo diety podczas karmiena nie moge schudnac..to tez mnie irytuje i drażni.. Czytałam ze podczas karmienia raczej leci sie z wagi u mnie jakos to nie działa...:(
ja mam laktator elektryczny "medela" i polecam:)
 
Jeraha Myślimy o was musi sie w koncu ułożyć , oby te infekcje odpuściły i żyby malutka wyzdrowiała.
Z tym karmieniem tojest inaczejukażdego może gdyby mała ciagneła byloly inaczej nie pomoge w tym temacie bo ja chudlam ale tez tylko do pewnego momentu.
Olucha to dobrze ze macie choc nocki ładne u nas dzisiaj teżbez pobudki było a zazwyczaj 2 razy trzeba dać herbatke.
Wdzień mi spi zazwyczaj raz tak okolo 2 h.
 
Oleńka kciuki za kolejny miesiac staran chyba ze moze jednak teraz juz sie udalo :-)

Jeraha caly czas trzymam mocno kciuki za Was, duzoooo zdrowka dla malutkiej, zeby juz skonczyly sie te infekcje.
Jesli chodzi o wage to moze stoi bo stresu masz za duzo wtedy w organizmie wzrasta kortyzol ktory powoduje ze sie nie chudnie albo bardzo trudno zrzucic wtedy wage. U jednych stres powoduje co prawda spaeek wagi ale bardziej z tego ze nic wtedy nie jedza.
Takze mysle ze jak juz z malutka bedzie lepiej i stesu bedzie mniej to w koncu ruszy u Ciebie waga, trzymam mocno kciuki :-)

Ja dzis czuje sie lepeij bo wczoraj to byla masakra, no tak mnie brzuch rozbolal i byl twardy a potem jeszcze glowa mnie rozbolala i bylo mi nie dobrze, zalamalam sie wczoraj tym wszystkim. Dzis na szczescie brzuch miekki i nie boli.
 
reklama
Olucha w zeszłym tygodniu Kubus miał koło 7 kg [emoji33][emoji33][emoji33]

Lucalew serduszko ok .., bedzie dobrze .., takie cos normalne ze stresuje ale bedzie dobrze [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Jeraha zycze wam z całego serca aby mała szybko wróciła do domu i zeby serduszko było zdrowe [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Duzo siły zycze i tulę mocno [emoji8][emoji8][emoji8]

Ja jeszcze okresu nie dostałam [emoji15][emoji15][emoji15]
 
Do góry