reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

witaj ewelina :tak: podaj swój termin porodu wpisze Cię na nasza super listę :-D nic się kochana nie martw razem damy radę i doły będziemy przeganiać :-)
 
reklama
NASZE TERMINY PORODÓW:-)

LISTOPAD
marysia868 - 13 listopad


GRUDZIEŃ
bziumbzium - 9 grudzień


LUTY

oluchapoducha - 6 luty

Aisha272 - 6 luty

MARZEC
rurka - 14 marzec


KWIECIEŃ
karina34 - 13 kwiecień


MAJ
lisica - 22maj

ewelinax5 - 23 maj

nikogo nie pominęłam ??? karinka widzisz siebie teraz???
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1411712842.216209.jpg

Witam:-)

Znowu sie nie widze hehe.
Witaj Ewelina :-)
Zmień lekarza ... ,ja bede miala cesarkę , bo juz jedna mialam i wszystko poszło z operacja bez problemu. Moja niunia była niedotleniona .. I teraz zeby nie isc na podobne ryzyko bedzie cesarka gdzieś 10-14 dni przed terminem. Mi lekarz nic nie mówił w sprawie mojej wagi.., sama wiem ze musze uważać. Ciśnienie mam tez podwyższone , ale to juz przed ciaza ... W granicach 130/148 na 74/80.
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1411712842.216209.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1411712842.216209.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
ooo ale nie widzisz też lisicy i oluchypoduchy.... to ja już nie wiem nic... a może zrób cytat mojego posta tylko usuń te przypisy i podopisuj to czego nie widzisz... i wrzuć jako swoj post moze to jest wyjście?? olucha ma termin na 6 lutego a lisica 22 maja :tak:

znacie bajkę baranek shaun?? mój mąż wczoraj lezy przed TV z Zuzą i właśnie ta bajka sie zaczyna na co mój chłop mówi radosnym głosem: oooo znam ta bajkę to jest OWIECZKA CZAKI :-D:-D:-D :-Dprawie zlałam się ze śmiechu - serio :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D :-D:-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

ewelina nie mam problemów z ciśnieniem... ale za to z nietrzymaniem wysiłkowym moczu... dolegliwość typowo ciążowa u mnie :dry:
 
reklama
Ja miałam raz wysokie ciśnienie przed wizytą u gin, ten spanikował i od razu mi zapisał dopegyt, natomiast moj znajomy gin do ktorego tez chodze ale prywatnie kazal nie panikowac tylko brac aspargin (magnez z potasem) i mierzyc cisnienie 2xdziennie, i mam dobre ciśnienie, wręcz niskie, i czasem i słabo
 
Do góry