reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Nie widze :-( lol ImageUploadedByForum BabyBoom1411306442.676001.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1411306442.676001.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1411306442.676001.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 27
reklama
NASZE TERMINY PORODÓW:-)

LISTOPAD
marysia868 - 13 listopad


GRUDZIEŃ
bziumbzium - 9 grudzień


LUTY

oluchapoducha - 6 luty

Aisha272 - 6 luty

MARZEC
rurka - 14 marzec


KWIECIEŃ
karina34 - 13 kwiecień


MAJ
lisica - 22maj


dobra kolor zmieniłam może teraz to coś da ... :confused::sorry2:
 
Cześć dziewczyny.
Też odradzam czytanie w necie - ja na początku ciąży myślałam że mam ciążę pozamaciczną, bo wszystkie objawy miałam, wg internetu.
A teraz już 20 tydzień i wszystko jest ok;)
Polecacie jakieś książki o pielęgnacji niemowląt?
Nie mam żadnego doświadczenia i chciałabym się jakoś zacząć przygotowywać.
 
aisha kochana... miałam jedną swietną książkę ale już nie pamietam tytułu... :( ale!! prawda jest taka, że nie potrzebna ci ani lektura ani wcześniejsze doświadczenie... sama zobaczysz, że wszystko będzie dla ciebie jasne a wiekszości rzeczy dowiesz się w szpitalu i to na bieżąco z potrzebami malucha... A prawda jest też taka, ze dzieciaczki weryfikują bardzo szybko wiedzę książkową swoim zachowaniem :tak:
 
Rurka to widze : ImageUploadedByForum BabyBoom1411320361.515091.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1411320371.453539.jpg
Czyli bez zmiany i nadal zielony :-)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1411320361.515091.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1411320361.515091.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 41
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1411320371.453539.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1411320371.453539.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 27
Hej, Ja widzę Karinę pod kwietniem na liście :)
Ja na razie podczytuję książke w oczekiwaniu na dziecko Heidi Murkoff, z tej serii jest pierwszy rok dziecka ale tej nie mam i zastanawiam się czy kupować, zapisałam się na szkołę rodzenia od 27 paź, tam się dowiem pewnie dużo rzeczy.
rurka podoba mi się Twój mały szkodnik Dino ;) jaka rasa? Ja jestem psiara mam dwa boksery w domu ;)

Boli was kręgosłup? Bo mnie tak od kilku dni :/
 
Dzieki Olucha :-)
Czyli Rurka niewinna haha :-)

Mnie nie boli kręgosłup ,ale czuje ze przytyłam :-( , ciezko mi sie w luzku obracać nieraz :-(
 
reklama
heheh no widzisz... niewinna jestem :-) ale serio to mega dziwne jest że u Ciebie się nie wyświetla.. i to akurat ten konkretny wpis... heheh dziwne nie??

aaa kregosłup...napierdziela... czasami ciężko sie ruszyć zwłaszcza jak troche większego wysiłku mam w ciągu dnia to wieczorem masakra... ale rwa kulszowa póki co nie łapie... aaaaaaaaaaaaa i zgaga gigant już daje o sobie znać
 
Do góry