reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

NASZE TERMINY PORODÓW:-)

GRUDZIEŃ
bziumbzium - 9 grudzień


LUTY

oluchapoducha - 6 luty

Aisha272 - 6 luty

MARZEC
rurka - 14 marzec


KWIECIEŃ
karina34 - 13 kwiecień


marietta na kiedy masz termin?
 
reklama
NASZE TERMINY PORODÓW:-)

GRUDZIEŃ
bziumbzium - 9 grudzień


LUTY

oluchapoducha - 6 luty

Aisha272 - 6 luty

MARZEC
rurka - 14 marzec


KWIECIEŃ
karina34 - 13 kwiecień


MAJ
lisica - 22maj

sooorki Lisica :-D juz naprawione :-)
 
Aisha zmieniłam, już do buca nie zamierzam chodzić ;) Widzę mamy ten sam termin na 6 luty ;)
Bziumbzium a może wybierze sobie na 6 grudnia i będzie mały Mikołaj? ;) czy już Wojtek postanowione? :)
Chciałabym Mikołaja ale Małżon nie chce o tym słyszeć - nie ważne jest imię, i tak będę wymyślać na niego tysiące słodkich nazw. Teraz jest Maciupkiem :)
 
Olucha - najwazniejsze zeby było zdrowe ... , a córkę wiecej facet pokocha :-) Oni sie tylko boja co to bedzie pozniej lol pierwszy chłopak itp
 
reklama
Mozecie mnie tezdopisac,bo przeztel nie wiem jak kopiowac..13 listopada. Ja bym chciala zeby sie urodzilo 14 listopada bo mam 5 rocznice slubu i piekny bylby to prezent. Ale zobaczymy w czwartek mam usg wiec sie okaze czy bedzie cc,czy sie obrocil. Choc moj lekarz twierdzi ze bedziecc bo wczesniej tez bylo. Noi dowiem sie wkonu jaki tc,bo wszedzie nawet w moich obilczeniach itp wychodzi 32tc,a wdl mojej dr 30tc wydaje mi sie ze sie kopsnela w tygodniach.bo wtedy porod bym miala na 27 listopada. A wogole wdl ost usg jest 33tc .

Ja za to jestem chora..katar mnie dobija troche inhalacji mam ale nie daje mi to za duzego wytchnienia.
 
Do góry