reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Mirelka współczuje bardzo wiem co to znaczy, miałam tak dwu krotnie ściskam mocno!!!

Mam pytanie do pozostałych:

Czy macie dużą tkankę tłuszczową na brzuchu? I jeśli tak to jak u was z usg? wszystko jest widoczne?

dziękuje z góry za odpowiedź, jest dla mnie ważna!

miłego dnia
 
Mirelka b.współczuje wiem co czujesz :( nie załamuj się jeszcze będą cudowne chwile.
Witajcie dziewczyny
Ja od paru dni wiem że jesyem w ciąży :) mam córeczkę która dziś kończy 10 miesięcy
druga ciaze zaczynam z waga 92kg
odp na pytanie duza warstwa tłuszczu na brzusiu utrudnia usg ale nie do tego stopnie aby nie było możliwe jego wykonanie :) nie martwcie się i nie odchudzajcie się :)
Życzę zdrówka
ps. poprzednią ciaże zaczynałam z waga 100kg :)
 
:szok::sorry2:Moim zdaniem nie jest to regula, ze przytyjesz duzo...
Najwazniejsze jest zdrowie dziecka, ale to nie znaczy, ze masz jesc za dwoje..
Bedziesz jadla rzeczy naturalne, zdrowe to dziecko bedzie roslo - nie Ty.
Zwrocic uwage na przepisywane w ciazy witaminki - niestety pobudzaja apetyt, slodkie napoje i slodycze...
a reszta jest Twoja :) smacznego
 
asia - majac 108kg tak, mam duzo tluszczyku na brzuchu hehe - ale USG mialam i takie i takie i bylo okay.

kasia - ja mysle ze to zalezy,ja biore rozne witaminy i jak narazie nie odczulam zebym byla jakos specjalnie glodna- wrecz przeciwnie ;) wiec to chyba zalezy od metabolizmu i wlasnych...smakow :) mnie raczej w kwasne ciagnie niz w slodkie ;)
 
No ja o dwa kg więcej, ale widocznie to nie od tego, na watku grudniowym jedna dziewczyna napisała,że w poprzedniej ciąży tez tak miała,że lekarz powiedział jej,że jest nieprzezierna w 20 tc, a dwa tygodnie później na usg widac było już ok.
Może faktycznie zrobie usg gdzie indziej, tyle,ze z kasą krucho...
Tak wogóle to musze się zważyć bo nie robiłam tego juz 2 tygodnie :zawstydzona/y:i mam nadzieje,że wskazowka nie skoczy za wysoko:sorry:
 
ci nasi lekarze, mojej kolezance w 8 tygodniu ciazy na usg nie mogl rozpoznac ciazy:)))
proponuje zmienic wtedy lekarza:))
 
reklama
Moja koleżanka wygląda jak szczypiorek i jej lekarz i to DOBRY lekarz nie rozpoznal ciąży: badanie + usg (test miała negatywny) a była też ok. 8 tygodnia.
Czasem to wina lekarza idioty a czasem ... sama nie wiem czego.
 
Do góry