reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży


hej!

Marcia
- i jak po 45 min ? Glukoza nadal w Tobie czy poza Tobą?
Jak się czujesz?
fasolka - dzielne dziecię :) Super!

A u mnie nic się nie dzieje.. mąż dzisiaj poleciał do Uk, więc pewnie będzie mi smutno i źle... więc nie będę Wam tu truć..
buziaki dla Was:*
 
reklama
Witam :-)

Pietrucha pisz zawsze lepiej jak sie człowiek wygada :tak:

Marcia jak tam glukozowo juz po ?

Mi cos sie z kolanem dzieje mam wrazenie jakby w srodku mi cos do tyłu sie wyginało przeskakiwało nie umie tego opisac ,boli :crazy:
 
Gdzies za godzinke odbiore wyniki to sie okaze mam nadzieje ze wyszla dobrze bo przez opieke nad ta ciocia nie mam zupelnie czasu na diete, co zlapie do jedzenia to moje ale teraz moze bede miala ciut wiecej czasu bo wlasnie zatrudnilam pania ktora bedzie przychodzic rano na 4 godziny potem ciocia bedzie sama przez jakies 3 godz( tzn z mezem) a potem popoludniami bedziemy przychodzic na zmiane z siostrzenicami to moze w koncu wezme sie za diete. Pomyslalam ze bede sobie szykowac wszystko wieczorem w pojemniki to bedzie mi latwiej.
Pietrucha pisz kiedy tylko masz ochote...
fasolka wspolczuje problemu z kolanem moze jakis delikatny masaz i masc pomorze?
Dam znac jak beda wyniki
 
Marcia to test 50g mialas? lepiej od razu 75g robic... pewny wynik i nie trza powtarzac, ale chyba masz w normie. a nablonki wieloboczne - moze jakas drobna infekcja? w ciazy to co i raz infekcje sa...

a tak w ogole to dobry wieczor.
 
Dzien dobry!

martusia mialam 75 g glukozy zeby sie nie bawac juz w mniejsze dawki skoro jest spore ryzyko ukrzycy ciazowej.
wczoraj padlam spac przed 21 .....nie dam rady wysiedziec tylko padam i spie o rana z przerwami na siusiu ale to nic bo teraz zaczyna sie rok szkolny i bedzie trzeba wstawac z rana a ja juz przestawiona z trybu letniego :-)

milej soboty wam zycze!
 
Dzien dobry!

martusia mialam 75 g glukozy zeby sie nie bawac juz w mniejsze dawki skoro jest spore ryzyko ukrzycy ciazowej.
wczoraj padlam spac przed 21 .....nie dam rady wysiedziec tylko padam i spie o rana z przerwami na siusiu ale to nic bo teraz zaczyna sie rok szkolny i bedzie trzeba wstawac z rana a ja juz przestawiona z trybu letniego :-)

milej soboty wam zycze!

wiec jesli to 75g to liczy sie najbardziej ostatni wynik. jesli jest tendencja spadkowa to ok, jak wzrostowa to juz prawdopodobnie cukrzyca ciazowa. ale niech Ci lekarz Twoj odpowie :) mna sie nie sugeruj.
 
Martusia ale zawsze po wypiciu glukozy cukier rosnie a potem spada tylko chodzi o to jakie wartosci osiagnie ja naczco mialam chyba 79 potem w tym labie nie robia po godzinie tylko od razu po dwoch godzinach ale ja mialam glukometr i zrobilam po 1 h i bylo 168 a na koniec 121 takze wydaje mi sie ze jest ok bo nawet po zwyczajnym posilku po 2 h wartosc 121 bylo by norma
 
Sukkub tez jestem z siebie dumna :-)
:confused: Hmmm jeszcze nie spie....moze jutro uda sie pospac ?

zapisalam sie na warsztaty u mnie beda 18 10 :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sukkub dzieki zapisalam sie, wprawdzie Oli bedzie mial 13.5 msca ale nic, blisko nas to jest wiec ok :)
Marcia a to spoko wiec wyniki ok :)

jejku, za 27 dni moje dziecko malutkie juz roczek bedzie mialo! a niedawno przekrecic sie nie umial, zapluwal spiochy i spal 3/4 dnia ;) alez minelo no...
 
Do góry