reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja obecnie 11tc. I jakoś przeżywam i się stresuję 😥 ostatnią wizytę miałam 2 tygodnie temu początkiem 9 tc i wszystko było ok, następna wizyta to dopiero prenatalne za prawie 2 tygodnie i stresuję się nieziemsko że coś jest nie tak, zwłaszcza że jakichś szczególnych objawów ciąży nie mam. Poza cukrzycą ciążową która daje mi w kość, bo pilnowanie diety, posiłków i cukrów bardzo mi rozwaliło tryb dnia 😥 już sama nie wiem jak żyć i nie zwariować ze stresu do kolejnej wizyty
Ja jakoś najbardziej bałam się zatrzymania akcji serca Ci powiem i jak szłam na wizytę to tylko aby było serduszko reszta mnie nie interesowała nie wiem czemu se tak w głowę wbiłam kupiłam nawet detektor tętna płodu i zadowolona jestem przyloze aha jest i już szczęśliwa.
 
reklama
Ja jakoś najbardziej bałam się zatrzymania akcji serca Ci powiem i jak szłam na wizytę to tylko aby było serduszko reszta mnie nie interesowała nie wiem czemu se tak w głowę wbiłam kupiłam nawet detektor tętna płodu i zadowolona jestem przyloze aha jest i już szczęśliwa.


Ja mam to samo, naczytałam się na naszej terminowej grupie ile dziewczyn straciło ciążę w taki sam sposób i mam po prostu obsesję na tym punkcie że serce się zatrzyma A ja nie będę wiedziała 🤦‍♀️ niestety u mnie jeszcze za wczesnie na detektor ale mam taka nadzieje ze po prenatalnych, jesli bedzie dobrze to się trochę uspokoje...Bo na razie to zamiast się cieszyć ciąża to czuje się jak wrak
 
Dzień dobry dziewczyny, miłego dnia wam życzę, niestety mam teraz mało czasu na forum i bardzo ubolewam, ale niestety mam teraz taki zapieprz i normalnie dzień mam za krótki.
 
Dzień dobry wszystkim, coś cichutko tutaj u nas, szkoda bo było tak fajnie, nowe dziewczyny piszcie co tam u was się dzieje jak ciąża i samopoczucie jak dzidziusie, dziewczyny starające się a u was jak??? Mówcie to będziemy trzymać mocno kciuki 🙂.
 
Hej piękne mi coś powiadomienia przepadły i temu nie zaglądałam. U mnie już 18 tydz leci zaraz jadę do laboratorium dla mnie to jak wyprawa na księżyc tak nie lubię tam jeździć. Od 2 dni mam taką wodę z nosa że idzie oszalec tony chusteczek i nic nie pomaga. W środę mam wizytę ciekawe co tam u dzidziusia 😁
Miłego dnia dziewczynki 😘😘😘
 
Ja za Twoją również mnie jakoś prenatalne wogole nie stresowały ogólnie w tej ciąży jestem inna psychicznie pewnie temu że mam już syna. Który to będzie u Ciebie tydz jak pójdziesz na prenatalne?


12t5d, dla mnie ta ciąża jest pierwszą i dlatego stresuje mnie wszystko. Ale najbardziej boję się tego że pójdę i dowiem się że serce już nie bije, bo ostatnia wizytę miałam 8t5d :(
 
reklama
12t5d, dla mnie ta ciąża jest pierwszą i dlatego stresuje mnie wszystko. Ale najbardziej boję się tego że pójdę i dowiem się że serce już nie bije, bo ostatnia wizytę miałam 8t5d :(
Rozumiem Cię temu ja kupiłam detektor i już od 11tyg tam zaglądałam czy jest serduszko haha 😂 a do jakiego czasu robią prenatalne? Bo już z głowy wyleciało najlepiej jak naj później robić by widoczność była oki chodź mi z synem co nie mógł dojrzeć przez brzuch to od dołu sprawdzal
 
Do góry