reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

TSH znów skoczyło do góry [emoji849]
Przechwytywanie.JPG
 

Załączniki

  • Przechwytywanie.JPG
    Przechwytywanie.JPG
    9,7 KB · Wyświetleń: 570
reklama
Ka, teraz będzie przez Ciebie leciała mi po głowie piosenka Queen [emoji15] samopoczucie lepsze, dziękuję [emoji8] byliśmy z mężulem na obiadku na wyjściu, ostatni raz we dwójkę, także było super, a z drugiej strony lekko melancholijnie, bo czuję nadchodzący nowy etap w życiu [emoji6]

Tsh nie jest złe jeszcze, ale możnaby podregulować :) znając życie, jest pewnie jakieś połączenie między tsh a może progesteronem, skoro ładnie skoczył, albo jakimś innym hormonem [emoji4] to wszystko naczynia połączone. Mi się udało zajść jak miałam tsh ponad 3, ciężko u mnie jest zbić tsh :/

Grunt, że faktycznie pełnoprawna owu była! [emoji5]
 
Ka, teraz będzie przez Ciebie leciała mi po głowie piosenka Queen [emoji15] samopoczucie lepsze, dziękuję [emoji8] byliśmy z mężulem na obiadku na wyjściu, ostatni raz we dwójkę, także było super, a z drugiej strony lekko melancholijnie, bo czuję nadchodzący nowy etap w życiu [emoji6]

Tsh nie jest złe jeszcze, ale możnaby podregulować :) znając życie, jest pewnie jakieś połączenie między tsh a może progesteronem, skoro ładnie skoczył, albo jakimś innym hormonem [emoji4] to wszystko naczynia połączone. Mi się udało zajść jak miałam tsh ponad 3, ciężko u mnie jest zbić tsh :/

Grunt, że faktycznie pełnoprawna owu była! [emoji5]
A właśnie miałam pisać, że powinniście skoczyć na randkę we dwoje jeszcze [emoji4] super, że wyjście udane. A teraz czekamy na malucha [emoji4] i pocieszyłaś mnie z tym TSH! A nuż coś zmajstrowaliśmy [emoji16]
 
A właśnie miałam pisać, że powinniście skoczyć na randkę we dwoje jeszcze [emoji4] super, że wyjście udane. A teraz czekamy na malucha [emoji4] i pocieszyłaś mnie z tym TSH! A nuż coś zmajstrowaliśmy [emoji16]
Hihi no mąż sam wpadł na pomysł randkowy [emoji5] aż mnie zaskoczył, ale mnie gdzieś zaprosić to 5 minut i jestem gotowa i pełna entuzjazmu [emoji3]

Z tym tsh to ginekolodzy mają fetysz jakiś, mój cały czas mówił, żeby Endo zbił mi na 2 lub niżej, ja też jakaś dziwna jestem, bo od pewnego momentu im bardziej dźwigali mi dawkę euthyroxu to tsh ciągle mi rosło po krótkotrwałym spadku [emoji848] więc byłam ciągle na etapie dążenie do tego 2, osiągnęłam 2 dopiero w ciąży [emoji23]

Tak więc mam nadzieję, że i Ty obalisz tę teorię tsh=2=ciąża [emoji4]
 
A gdzie Cię zabrał? [emoji16] Widzisz, Ty musiałaś zajść w ciążę, żeby Ci się wszystko unormowało [emoji3] a jaką dawkę brałaś w ciąży?

Nie zachodziłam jak miałam TSH poniżej 1, to może teraz będzie na przekór [emoji23]
 
Colorado, no to już niedługo, czekamy na twojego malucha. Jak ja lubię takie momenty [emoji16] super, że byliście na randce, bo kolejny raz nie wiadomo kiedy będzie. My dzisiaj z mężem i Tosią byliśmy na obiedzie na mieście, taka nasza pierwsza mini randka po porodzie [emoji16] było ekstra, Tosia grzeczna, dała nam spokojnie zjeść [emoji846]

Dziewczyny, mam do was pytanie-prośbę. We wrześniu mamy dwie imprezy, srebrne gody moich rodziców i ślub znajomych, na którym jesteśmy świadkami. Jedna i druga uroczystość to potem tylko kolacja w gronie najbliższych. No i tu jest problem, bo muszę znaleźć sukienkę, w większym rozmiarze no i z możliwością wyciągnięcia bufetu. Na razie rozglądałam się za takimi z dekoltem kopertowym albo hiszpankami, ale wszystko jest na internecie, nie znalazłam w sklepach stacjonarnych. Podrzućcie proszę jakiś pomysł na sukienkę, może macie sprawdzony jakiś model. Będę bardzo wdzięczna [emoji16]
 
reklama
Czesc dziewczyny czytam was na bierzaco ostatnio mialam ciezkie dni dostalam antybiotyk na 5 dni bo wyszly bakteroe w moczu we wtorek na wizyte wczoraj pochodzilam z corka i wieczorem brzuch jak kamien twardy i bolal dzis juz lepiej wczoraj zaczelam 28 tydzien 8 kg na plusie
20180814_083656.jpg
 

Załączniki

  • 20180814_083656.jpg
    20180814_083656.jpg
    71,9 KB · Wyświetleń: 354
Do góry