reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
No bycie jedynakiem nie jest fajne tak z obserwacji pisze, sama mam rodzeństwo ale dużo starsze siostra o 13lat a brat o 11lat starszy. Także trochę byłam taka jedynaczka. Teraz kontakty są ok. Bardziej z siostra jak to z siostra , brat to brat ma swoje męskie sprawy że tak to ujmę ;) rety pogodę oglądam jeszcze porywają trochę te upały.... nie mam siły na nic. A córka ciągle chce na dwór albo żebym się z nią bawiła... jak na podłodze usiądę to wstać nie mogę, nim dojdę na plac zabaw to siku mi się chce, i takie uczucie jakby ucisk w pochwie, że zaraz dziecko wyjdzie... a wy jak się macie ?
Kurde, to faktycznie jakbyś jedynaczką była :) ale nawet w rodzeństwach bardziej zbliżonych wiekowo z relacjami jest różnie.

Bobas już pewnie na szyjkę Ci ciśnie, też nieraz mam takie wrażenie, nie jest to za miłe [emoji4] pogoda nas nie oszczędza [emoji21]

My dziś spędziliśmy popołudnie na ogrodzie u moich rodziców, tam przynajmniej miałam czym oddychać [emoji4] w sumie przygotowania u mnie skończone, nie mam co robić i myślę non stop o jedzeniu przez to[emoji33] jedynie zostało mi odkurzyć fotelik samochodowy i przetestować zapinanie go w praktyce [emoji4]
 
Heh, przeziebilam sie od tych upalow tutaj.
Niepowazni sa z klimatyzacja.
Maz mial badania i 8 h musialam spedzic w mega klimatyzowanym szpitalu. Kolejnego dnia juz bylam u laryngologa z zapaleniem ucha i gardla.
I znow 3 dni wolnego w pracy. Ze tez mnie jeszcze nie wywalili.

A tak z innej beczki dziewczyny, od kiedy zaczelyscie czuc ruchy dziecka?
 
Heh, przeziebilam sie od tych upalow tutaj.
Niepowazni sa z klimatyzacja.
Maz mial badania i 8 h musialam spedzic w mega klimatyzowanym szpitalu. Kolejnego dnia juz bylam u laryngologa z zapaleniem ucha i gardla.
I znow 3 dni wolnego w pracy. Ze tez mnie jeszcze nie wywalili.

A tak z innej beczki dziewczyny, od kiedy zaczelyscie czuc ruchy dziecka?
To w szpitalu tak szaleją z klimą? :( Niezbyt mądrze [emoji28]

Zdrówka!

Ja czułam dość późno, takie pewne ruchy jakoś chyba 21-22 TC. Jakieś przypuszczenia, że może to ruchy, to tak z 3 tygodnie wcześniej :)
 
Ja w obydwu ciążach ruchy poczułam w 18tc.
Dziewczyny współczuję Wam tych upałów! Ja się roztapiam i nie wyobrażam sobie być w ciąży [emoji33]. Niestety spacery też odpadają, wychodzimy sobie wieczorami po 18, ale tylko na ogród i siedzimy w cieniu. Najchętniej wlazlabym z synem do basenu, ale tego też nie mogę... A końca upałów nie widać niestety. Jestem uziemiona w domu bo bez małej się nigdzie nie ruszę, a z małą też nie, na spacer za gorąco, na jazdę samochodem bez klimy tym bardziej. Trochę mnie to zaczyna irytować, że nawet w głupim sklepie nie byłam od prawie 2 tyg.
 
Nagini, ja już zmodyfikowałam strój po domu, chodzę w miękkim staniku i majtach, nie wyrabiam [emoji23][emoji23]

Ale zaraz muszę się uprzyzwoicić, bo do ZUSu z mężem jadę / idę i na jakieś zakupy spożywcze uderzymy :)

Na pewno ciężko tyle w domu siedzieć, nawet bez głupiej wizyty w sklepie... Ale już niedługo :* kiedyś te upały muszą się skończyć. Może czekają na moje rozpakowanie, jak się rozpakujemy to od razu wstrętna jesień przyjdzie [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Colorado może nie będzie tak źle ;) Marzy mi się lato, ale z temperaturami max 24 stopnie. Tak żeby iść sobie na długi spacer bo ruchu mi brakuje bardzo jak w ciąży się ruszać nie umiałam. A tymczasem taki termoforek leży na mnie i jeszcze dogrzewa :D

IMG_20180803_122852.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180803_122852.jpg
    IMG_20180803_122852.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 405
Kurde, ogłaszam wszem i wobec, że na żadne zakupy do rozwiązania się już nie wybieram. Byliśmy dziś w biedronie, duchota jak cholera, ludzi od cholery, kilka kas tylko czynnych, kolejki po 10 osób, każda oczywiście z koszykiem wypełnionym po brzegi, jakby wojna szła [emoji33] nie, nie i jeszcze raz nie [emoji21]
 
reklama
colorado to samao dziś miała w lidlu, wyszłam w połowie zakupów do auta sidzieć, mąż dokonczył zakupy, nie dalam rady za duszno, za duze kolejki....do tego boli mnie albo nerka albo mnie przewiało na dole pleców, i znowu ucho mnie boli te samo co wtedy :( naprawdę nagini niech się kończą te tropiki, ja też chętnie bym do basenu wskoczyła tym bardziej że chodzimy z córką na taki odkryty i super jest, ale boję się kąpąc aby jakiejś infekcji nie złapać :/

ririka ja czulam ruchy też coś ok 20-22 tc potem cisza zapadła na jakieś 2tyg i znowu zaczełam czuć aż do teraz oczywiscie :)
 
Do góry