reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Mam mocne przeczucie, ze potwierdzi sie chlopiec, ale maz jeszcze ma resztki nadziei na corcie ;)
U mnie w obydwu ciążach przeczucie co do płci pojawiało się na samym początku ciąży i się sprawdzało. Mój mąż miał dokładnie te same przeczucia :D W 1 ciąży nie znaliśmy płci, aż do porodu, a i tak byliśmy prawie pewni, że to chłopiec :) Nawet się śmieję, że imię sobie sam wybrał, bo przyszło mi ono do głowy znikąd i nigdy wcześniej mi się specjalnie nawet nie podobało, a w ciąży mnie po prostu opętało. Dla dziewczynki, aż do porodu nie miałam żadnego pewnego imienia. Zresztą mi się żadne dziewczęce imię nie podoba do dziś, dlatego pozwoliłam synowi wybrać imię dla siostry.
 
reklama
Colorado bo Twój brzuch jest naprawdę wyjątkowy, jeszcze takiego w zaawansowanej ciąży nie widziałam :D
U mnie płeć od pierwszych prenatalnych taka sama, a moja bezwstydnica na każdym USG nogi rozkłada :D
Wyjątkowy jest, fakt, bo tak, to go prawie nie ma, a jak położę się na płasko i wciągnę brzuch to się robi trójkątny [emoji23]

To dobrze, że tak się chwali, jest dumna ze swojej kobiecości już teraz i nie zamierza tego ukrywać przed wami [emoji23][emoji23]
hej, ja po usg, mąż ze mną był, pozwoliła.

No więc synek podobno długi bardzo, waży nie całe 2kg. Zaczełam dziś 31 tydzień, lekarka powiedziała że z obwodu głowy wychodzi 34 tydzień.... nic nie rozumiem z tego, w środę mam wizytę u swojego lekarza. czy to znaczy że ma dużą głowę czy że jest duży ogólnie czy że urodzę wcześniej....? nie wiem
Super, że wszystko ok :) wymiarami nie martw się, to tylko pi razy drzwi :) u nas duże stopy wyszły [emoji23][emoji23][emoji23]
hejka! my dziś 100dniówkę świętujemy <3
Brawo! Jakieś czerwone podwiązki z tej okazji? [emoji3]
Mam mocne przeczucie, ze potwierdzi sie chlopiec, ale maz jeszcze ma resztki nadziei na corcie ;)
Hehe no to zobaczymy co się sprawdzi :) ja miał przeczucie na synala, mężowi śniło się nawet, że rozmawia już z takim kilkuletnim synkiem i się sprawdziło [emoji3]
Jak masz fb, to wpisz mamaginekolog, to zobaczysz jej stronę [emoji6] dużo fajnych artykułów i przydatnej wiedzy
Oj tak [emoji3]

A ja, dziewczyny, piekę ciasto z takimi pomocnikami - z oka mnie nie spuszczają [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
IMG_20180709_211358.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180709_211358.jpg
    IMG_20180709_211358.jpg
    62,2 KB · Wyświetleń: 387
Tak cewnik wyjęli w sobote i od razu ulga [emoji16]Nie chciałabym go kolejny raz zakładać. Teraz miałam zel ale skurcze były na początku i pozniej nic i teraz leżę i zero skurczy. Jutro chyba dadzą mi oksytocynę No i wtedy to juz powinno pójść
 
Tak cewnik wyjęli w sobote i od razu ulga [emoji16]Nie chciałabym go kolejny raz zakładać. Teraz miałam zel ale skurcze były na początku i pozniej nic i teraz leżę i zero skurczy. Jutro chyba dadzą mi oksytocynę No i wtedy to juz powinno pójść

To trzymam kciuki, żeby juz Cie dluzej nie meczyli i podali oxy! Powodzenia [emoji173]️
 
reklama
Tak cewnik wyjęli w sobote i od razu ulga [emoji16]Nie chciałabym go kolejny raz zakładać. Teraz miałam zel ale skurcze były na początku i pozniej nic i teraz leżę i zero skurczy. Jutro chyba dadzą mi oksytocynę No i wtedy to juz powinno pójść
Jeju, żeby przy 3 porodzie takie coś? [emoji33] A poprzednie dzieci normalnie urodziłaś?
 
Do góry