reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Colorado a jakie ciasto? Piękne czarne puszyste koty ;) Paula tak mam fb, zaraz wyszukam. Maminka a ten cewnik/balonik wyjeli ci ? Teraz jakiś żel zastosowali?
A takie ciasto Link do: Delikatny serniczek z owocami i galaretką | Moje Wypieki tylko robiłam na swoim kruchym cieście, na herbatnikach kończy się u mnie tragedią [emoji14]

Przekażę kocurom komplementy, ich ego to lubi [emoji23][emoji23]
Tak cewnik wyjęli w sobote i od razu ulga [emoji16]Nie chciałabym go kolejny raz zakładać. Teraz miałam zel ale skurcze były na początku i pozniej nic i teraz leżę i zero skurczy. Jutro chyba dadzą mi oksytocynę No i wtedy to juz powinno pójść
[emoji32] kurde, a co jeśli oni tam mają tak mało pacjentek, że trzymają Cię dla towarzystwa? [emoji4]
 
reklama
Wygląda smakowicie ;) maminka powodzenia :) kurde mi tak się źle śpi od dłuższego czasu, kręcę się po kilka godzin :( pachwiny bolą :/ miejsca sobie znaleźć nie mogę :/ wy śpicie dobrze? Ja już mam dosyć, siku chodzę co pół godziny, a na mieście chodząc mam wrażenie że ciągle mi się chce siku.... zaczęłam sobie myśleć co powiedzą na porodowce widząc taka gruba babę jak ja :/ ja chyba nie wejdę nawet w te siateczkowe majtki co każą mieć z sobą.... masakra :/ mogliby stworzyć taki oddział porodowy tylko dla grubasow ;)
 
Wygląda smakowicie ;) maminka powodzenia :) kurde mi tak się źle śpi od dłuższego czasu, kręcę się po kilka godzin :( pachwiny bolą :/ miejsca sobie znaleźć nie mogę :/ wy śpicie dobrze? Ja już mam dosyć, siku chodzę co pół godziny, a na mieście chodząc mam wrażenie że ciągle mi się chce siku.... zaczęłam sobie myśleć co powiedzą na porodowce widząc taka gruba babę jak ja :/ ja chyba nie wejdę nawet w te siateczkowe majtki co każą mieć z sobą.... masakra :/ mogliby stworzyć taki oddział porodowy tylko dla grubasow ;)
A ile masz w biodrach?
Ja z neta zamówiłam sobie takie namiociska do chyba 140 cm[emoji16] co się przejmujesz, co powiedzą na porodówce, jesteś pacjentką, jak każda inna kobieta tam i tak mają Cię traktować [emoji8]

Co do spania to ja mam ciężkie poranki. Jak się obudzę koło 5-6 na siku, to potem nie umiem zasnąć, co to mnie kość ogonowa boli, to biodro, to coś tam, albo znowu siku, albo sroki drą się za oknem i też mi spać nie dają[emoji16]
 
A ile masz w biodrach?
Ja z neta zamówiłam sobie takie namiociska do chyba 140 cm[emoji16] co się przejmujesz, co powiedzą na porodówce, jesteś pacjentką, jak każda inna kobieta tam i tak mają Cię traktować [emoji8]

Co do spania to ja mam ciężkie poranki. Jak się obudzę koło 5-6 na siku, to potem nie umiem zasnąć, co to mnie kość ogonowa boli, to biodro, to coś tam, albo znowu siku, albo sroki drą się za oknem i też mi spać nie dają[emoji16]

podasz link ? też muszę zakupić :D
 
podasz link ? też muszę zakupić :D
O jej, niedoszacowałam wymiarów tych majtasów, podaję, bo u sprzedawcy na allegro nie ma wymiarów, gdzie indziej znalazłam:

Wymiary:

obwód pasu: 90 – 130 cm

obwód ud: 60 – 75 cm

obwód bioder: 100 – 150 cm

waga (orientacyjna): 90 – 120 kg

Link tutaj: Link do: Wielorazowe MAJTKI POPORODOWE Bella Mamma XL 2szt.

Jeszcze z seni widziałam duże, choć chyba mniejsze od tych. Można też szukać za majtkami siateczkowymi po prostu, nie musi chyba pisać na nich, że poporodowe, wtedy idzie większe znaleźć też :)
 
reklama
Do góry