reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Mój 1 poród trwal 14 godzin. Pierwsze 10h to były bezużyteczne skurcze co 5 minut, które dały "aż" 2 cm rozwarcia. Potem dostałam oxytocynę i zaczął się hardcore, ale po 4h już mały był na świecie. Skurcze niestety krzyżowe. Jeśli uda się teraz bez oxytocyny i bez skurczy krzyżowych to będzie super :)
 
Weronika zazdroszczę urlopu w Hiszpanii :) dobrze wyglądasz na zdjęciu :) czujesz się też dobrze?

Ka. no też jestem ciekawa czy maminka już urodziła.

nagini mój nie był ani razu na usg ze mną, za to przy porodzie był, pępowinę przeciął , i chce być przy kolejnym porodzie. Ja jakoś czuję się bezpieczniej jak będzie przy mnie.
Ciekawa jestem czy drugi poród będzie szybszy, podobny czy dłuższy niż 1szy.....
A samopoczucie raz dobrze raz zle mala gdzies uciska na kregoslup cala noga mi dretwieje masakra brzuch twardnieje jak dluzej pochodze ale dostalam pozwolenie na wyjazd
A moj drugi porod ekspresowy
 
nagini współczuje że tak długo i tak boleśnie, ja też miałam bolesne te skurcze myślałam że umrę już tam.

Weronika dasz radę w samolocie wysiedzieć w związku z tym bólem nogi?

Mnie to bolą strasznie pachwiny jak chodzę albo przekręcam się na bok na łóżku.
 
Maminka faktycznie pewnie urodziła [emoji7]

Weronika, super wyglądasz :) brzusio się robi [emoji3]

Nagini, życzę Ci expressowego porodu, po co się męczyć [emoji3] mąż niech przyjedzie na gotowe [emoji3]

Oluchapoducha, u nas wszystko w porządku. Wczoraj tylko się wystraszyłam, że małego mało czułam i coś złego się dzieje. Ale potem go podrażniłam, mąż też, i zaczął bardziej wariować. Ale to chyba była kwestia tego, że rączkami i nóżkami do wnętrza brzucha się ułożył i nie czułam go dobrze przez to... :/
 
nagini współczuje że tak długo i tak boleśnie, ja też miałam bolesne te skurcze myślałam że umrę już tam.

Weronika dasz radę w samolocie wysiedzieć w związku z tym bólem nogi?

Mnie to bolą strasznie pachwiny jak chodzę albo przekręcam się na bok na łóżku.
No przed wyjazdem pojde jeszcze do lekarza na kontrole tylko ze my jedziemy autem za kierownica mnie nic nieboli tylko jak wstaje i dluze pochodze
Do hiszpanii mam od nas 1600 km moj tez pojedzie a ja ile dam rade
 
To ja sie tez pochwale brzuszkiem, sory ze w takim balganie :)
Dzis u nas rowno 20+0 [emoji173]️
B1D9B323-C8BE-45C8-91FD-F992F97D9A66.jpg
 

Załączniki

  • B1D9B323-C8BE-45C8-91FD-F992F97D9A66.jpg
    B1D9B323-C8BE-45C8-91FD-F992F97D9A66.jpg
    273,9 KB · Wyświetleń: 285
reklama
Do góry