reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

rozumiem, to może tym razem razem pójdziemy ;) tak dam znać na pewno ;)

maminka mi też taki czop odchodził ale u mnie to było na ok 2tyg przed porodem. ale wiem że to różnie u każdego wygląda. Ja też nie lubię na długo rozstawać się z córką ;) przypomnij mi w jakim wieku masz dzieci?
 
reklama
rozumiem, to może tym razem razem pójdziemy ;) tak dam znać na pewno ;)

maminka mi też taki czop odchodził ale u mnie to było na ok 2tyg przed porodem. ale wiem że to różnie u każdego wygląda. Ja też nie lubię na długo rozstawać się z córką ;) przypomnij mi w jakim wieku masz dzieci?

Syn 15 lat i córka 9 lat [emoji16]Przy córce czop mi odszedł kilka godzin przed porodem ale wiem ze to rożnie moze byc kilka dni, kilka godzin i kilka minut [emoji16]Skurczy nie mam ale mam zamiar lekko uciec dzisiaj na dół do kawiarni z dziećmi i mężem [emoji23]Chciałam uciec dalej ale mój maż rozsądny powiedział ze lepiej nie bo to rożnie moze byc np ktoś by w nas wjechał i juz by był problem ...
 
oczekująca dobrze że masz taką panią to jest psycholog tak? to koniecznie idz, nawet jak bedziesz całą wizytę płakać, to żaden wstyd. Ona na pewno zrozumie.
I też jestem zdania abyś z nami tu została jak masz chęć :)

nagini ciąża donoszona to już trochę spokojniej się czujesz ;)

Maminka a ja sądziłam że skoro nowy oddział to oblegany bardzo, ale faktycznie może mało osób jeszcze o nim wie ;) no a jak u Ciebie ? coś siędzieje jakiś postęp?

Ja skolei zecznę jutro 31 tydzień, i mam usg w związku z tym po południu. Ciekawa jestem ile waży dziecko i czy wszystko ok :) się trochę niecierpliwie ;) czy wy dziewczyny chodziłyście/chodzicie z partnerami/męzami na usg? czy lekarz ma prawo nie zgodzić się na to aby był towarzysz podczas usg? Mój nigdy nie był ze mną, i tak sobie myślę może by poszedł jutro....

Ze mna maz jest na kazdej wizycie, chodzi ze mna nawet do diabetologa, i nigdy nie bylo zadnych problemow :)
 
Oluchapoducha, jak zaraz po wejściu powiesz, że mąż jest chętny, to nie powinno być chyba problemu :) przecież to ważne, bo ojciec ma zwykle trochę ograniczone możliwości nawiązywania więzi z bąblem w brzuchu :) mojemu tak się te USG spodobało, że nawet na zwykłe wizyty chciał chodzić, ale wiadomo, wtedy badanie ginekologiczne i inne atrakcje, przy których wolę, żeby go nie było i nie chce wydłużać też wizyty :) ale na tych prenatalnych to mąż doszukał się chyba satysfakcjonującej ilości dowodów na to, że to on jest tatą [emoji23][emoji23]

Maminka, no na pewno tęsknota jest :) póki skurcze Cię nie dopadają, to korzystaj [emoji3]

Urs, ja to czasem myślę, że powinnam z dyktafonem na wizyty chodzić, bo czasem nie wszystko spamiętam, a ostatnio to już w ogóle mam z mózgu galaretę [emoji23]

Ka, to super :) też od jakiegoś czasu polubiłam aktywniejszą formę wakacji, kiedyś to takim kanapowcem bardziej byłam hehe ale to też kwestia tarczycy, mam wrażenie.

Starania na wyjazdach są najprzyjemniejsze, więc korzystajcie ile wlezie [emoji3] potem będziecie opowiadać jak moi teściowie, że syn na wyjeździe spłodzony [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Maminka jak spotkanie rodzinne przebiegło? Nie dziwię się że chciałaś uciec dalej ;) ale to faktycznie ryzykowne by było.... Colorado no myślę że wejdę do gabinetu i zapytam od razu czy mąż może uczestniczyć w usg i go zawolam jak powie że tak. Trochę będzie głupio i przykro jak powie że nie, ale może się uda.
 
Coś czuję, że maminka już rodzi albo urodziła [emoji16]

Colorado, mam nadzieję, że tak będę ten wyjazd wspominać, ale wiesz, wolę się nie nastawiać [emoji4]
 
Czesc dziewczyny widze ze sie dzieje na forum mnie caly czas meczy zgaga za 2 tygodnie urlop w hiszpanii juz niemoge sie doczekac i jeszcze 20 lipca usg 3D
Wszucam wam moj buchol czuje sie ciezko 6 kg na plusie a jak patrze na zdjecie to wcale sie tak nie powiekszyl ale za to w boki idzie i w cycki
 
Jutro zaczenam 23 tydzien
20180709_093110.jpg
 

Załączniki

  • 20180709_093110.jpg
    20180709_093110.jpg
    50,2 KB · Wyświetleń: 400
Oluchapoducha nie powinno być problemu z mężem. Korzystajcie póki możecie, mój też był ze mną 3 razy na USG w 1 ciąży, a teraz mu się nie chciało iść ani raz [emoji14]
Na poród 2 raz też nie bardzo chce iść, ale jest gotów zrobić to dla mnie jeśli będę bardzo chciała. Z tym, że on teraz w pracy dość dużo czasu spędza za kółkiem i czasem to może być kwestia 4 godzin zanim dotrze do domu. I on jest przekonany, że za 2 razem pójdzie tak szybko, że może nie zdążyć. Szczerze to chciałabym żeby tak było :) Jestem za tym, żeby nie zdążył :D
 
reklama
Weronika zazdroszczę urlopu w Hiszpanii :) dobrze wyglądasz na zdjęciu :) czujesz się też dobrze?

Ka. no też jestem ciekawa czy maminka już urodziła.

nagini mój nie był ani razu na usg ze mną, za to przy porodzie był, pępowinę przeciął , i chce być przy kolejnym porodzie. Ja jakoś czuję się bezpieczniej jak będzie przy mnie.
Ciekawa jestem czy drugi poród będzie szybszy, podobny czy dłuższy niż 1szy.....
 
Do góry