reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Witam się wieczornie :)
Chyba nocnie :p
Ja też czytam składy i mąż czasem się złości, że przy jednej półce spędzam 15 minut, no ale czasem coś wydaje się super hiper fajne, a skład ma tak opłakany, że żal sobie dawać a co dopiero później dziecku..
Wiadomo, że moje dziecko będzie jadło kiedyś słodkie, ale im później i mniej tym lepiej :)

Ja zazwyczaj czytam coś lekkiego na odmóżdżenie, kiedyś jako nastolatka czytałam sagę Zmierzch 4 razy ;D, później sagę "Ludzie lodu"- 47 książek. Teraz czytam Nicholasa Sparksa, większość już za mną. Ale ostatnio nie mogę się skupić i przerzuciłam się na seriale właśnie.
Jako, że pracuję z dzieciakami z bajkami jestem na bieżąco w miarę i do tego uwielbiam bajki :D haha nie wiem komu większą radość sprawia wycieczka do kina czy teatru z klasą- mi czy dzieciakom :D
 
reklama
O bajki też lubię [emoji16] Czy to oglądać czy czytać.
Córka nie pójdzie spać bez lektury na noc. Jej ulubioną jest Kicia Kocia [emoji4]

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Ka, informuję, że w piątek też będę odbierać wyniki z laboratorium. Robiłam badanie ogólne moczu, tsh i ft4 dla endokrynologa.

Najwyżej jutro razem będziemy pogrążać się w smutku! [emoji31]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Ja zaraz jadę po wyniki i mam stres od rana... już widzę ten cukier i cholesterol wysoki do nieba [emoji53]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aleksandra, gratulacje

Ja mam wyniki i generalnie tragedii nie ma, bo hormony w miarę ok, ale... od września glukoza skoczyła mi z 85 na 101, a insulina z 9 na 15 trzymając w miarę radjonalne żywienie... no i coś czuję, że ciąży mogę się za szybko nie spodziewać, a z drugiej strony jakby się udało, to by było chyba mega nieodpowiedzialne [emoji53]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry