reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Zuza, myślałam że taki szybki poród to super sprawa... Nigdy bym nie pomyślała o jakichkolwiek negatywnych konsekwencjach. Przykro mi, ze spotkało Cię tyle stresów na początku i mam szczerą nadzieję, że dalej wszystko będzie pasmem powodzen i ogromnej radości z synusiow.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kazała dopiero zagadać w 35tc...

Jak tam u Was pogoda?
U nas od rana grzeje i duchota. ...
Ja już po śniadaniu. Były kanapeczki z pasztetem wyrobu mojego męża [emoji1]
Robił pierwszy raz, a wyszedł mu pyszny :)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Ja po całym wczorajszym dniu spędzonym w domu zapragnęłam spacerku i wyszłam o 7.00, ale wierzcie lub nie, już nawet tak rano jest dla mnie za ciepło. Pocilam się strasznie. Ale szło się całkiem fajnie. Odwiedziłam rodziców na działce, potem zaszłam na szybkie zakupy i już siedzę w domu i odparowuje. Powiedziałam sobie, że teraz już tylko drobne prace domowe i odpoczynek, bo jak tak będę ganiac i się wysilać, to nie będę miała siły dziecka wycisnąć :D

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Hej:)
Tak,teraz liczy się już tylko to że jesteśmy z Dominisiem w domku.Jest taki cudowny,mówię Wam dziewczyny ,jestem totalnie zakochana w tym szkrabie!!!
Mimi mam nadzieję że ta lekarka Cię nie oskubie.
Asiu mały dostał po jednym punkcie za wszystko.Po 10min. miał 10pkt.
Ka.2606 Załączam zdjęcie chłopaków:)
Parampampam jesteś niemożliwa!Ja to na końcówce nie miałam na nic zupełnie siły!!!
 

Załączniki

  • received_2088148948079076.jpeg
    received_2088148948079076.jpeg
    220,7 KB · Wyświetleń: 94
  • received_2088148951412409.jpeg
    received_2088148951412409.jpeg
    249,4 KB · Wyświetleń: 101
Zuza, masz przepiękną rodzinkę :) bardzo się cieszę, że jesteście w komplecie i tacy szczęśliwi. Ja w Dominisiu też jestem zakochana, a tylko na zdjęciu go mogę zobaczyć!

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Witam po pracowitym weekendzie. W sobotę mąż mnie zasypał ogórkami, a wcześniej już porobilam weki z 30 kg ogórków i nie miałam zamiaru na te zielone paskudy patrzeć do końca roku. No ale tak ładnie prosił to jeszcze zrobiłam kilka słoików ogórków po meksykańsku. Jeszcze muszę zrobić cukinię, pomidory i dynię. W życiu tyle przetworów nie robiłam.
U nas chyba jest skok rozwojowy. Filip marudzi, ma problemy ze snem i chce być cały czas na rękach, kleimy się z tego upału, a pot mi po tyłku cieknie. Wyszliśmy rano przed dom do cienia i szybko uciekaliśmy, taka patelnia. U nas zapowiadali na dzisiaj 37 stopni. I jak tu żyć.

Dziewczyny śliczne te wasze bobasy. Teraz to czekamy z niecierpliwością na następne forumowe dzieci :).
 
Zuza super chłopaki. A starszak jaki dumny z braciszka [emoji3]
A Ty jak sie czujesz? Już trochę lepiej?

Parampampam posiedz trochę dziewczyno i odpocznij [emoji1][emoji1][emoji1]
Ja to zalegam na kanapie jak słonik haha [emoji23]

Kasia nie ma to jak domowe przetwory :) ja nigdy jeszcze nie robiłam sama przetworów. W tym roku mam zamiar trochę zrobić i zobaczyć jak się przechowajA w garażu bo niestety nie mamy piwnicy. I chyba muszę się w tym tygodniu wybrać na targ po ogórki bo się w końcu skończą ;)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Zuza super chłopaki:) Starszy już w domu czy jeszcze u dziadków?
A jak tam dumna mama? Doszłaś już do siebie?

Paulina daj znać co u Ciebie.

Parampampam,Inka Wy to już jak na szpilkach, co?
 
Kattaya, ja to tak średnio. Nie czuję, że zacznę rodzic sama z siebie. Czekam na piątek, na kontrolę i skierowanie do szpitala.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry