reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Zostalam tylko z jedna dziewczyba, ktora jest po terminie i jesli nic sie w weekend nie wydarzy to bedzie miala wywolywany po niedzieli a ja zostane sama.. no chyba, ze kogos przyjmal. Ogolnie to nie moge narzekac za bardzo, sa fajniejsze i bardziej zolzowate pielegniarki a lekarz idiota to chyba ten jeden. Podobno jakies pacjentki wczoraj zglosily skarge na niego wiec nie tylko mnie tak potraktował.
 
reklama
Paulina to nieźle.... Ale czemu Cię obwiniaja o to że glukometr źle działał :/ z kad mogłaś to wiedzieć.... eh można by iść do tej diabetolog i zrobić jej aferę ze mogło się coś przez to wydarzyć, ale czy to teraz coś da....
A jaki masz teraz cukier? Jak w ogóle doszli do tego że ten glukometr zanizal? Może wtedy miałaś takie cukry

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Hej Dziewczynki:*
Staram się Was nadrobić ale nie saje rady:(
Paulina rany co za drań!Co on myślał,że pogrzebałaś coś w glukometrze że źle wskazuje?Masakra,tacy dranie nie powinni mieć do czynienia z ludźmi!Obyś już więcej na niego nie trafiła:* Pobierają Ci teraz krew na pomiary cukru?
My jesteśmy od wczorajszego popołudnia w domu.Malutki śpi na razie w wózku,łóżeczko nie przypadło mu chyba do gustu;) Karmienie idzie coraz lepiej:) A ja umieram z powodu bólu krocza i hemoroida:( Siedzenie to dramat:(
Mimi to oby była dziewczynka:*
Postaram się Was podczytywać na bieżąco.
Ciakawe jak tam Inka i Parampampam;)
 

Załączniki

  • 20170728_123257.jpg
    20170728_123257.jpg
    471,3 KB · Wyświetleń: 96
Hej Dziewczynki:*
Staram się Was nadrobić ale nie saje rady:(
Paulina rany co za drań!Co on myślał,że pogrzebałaś coś w glukometrze że źle wskazuje?Masakra,tacy dranie nie powinni mieć do czynienia z ludźmi!Obyś już więcej na niego nie trafiła:* Pobierają Ci teraz krew na pomiary cukru?
My jesteśmy od wczorajszego popołudnia w domu.Malutki śpi na razie w wózku,łóżeczko nie przypadło mu chyba do gustu;) Karmienie idzie coraz lepiej:) A ja umieram z powodu bólu krocza i hemoroida:( Siedzenie to dramat:(
Mimi to oby była dziewczynka:*
Postaram się Was podczytywać na bieżąco.
Ciakawe jak tam Inka i Parampampam;)
Polecam wkładki polać rivanolem i zamrozić, a później włożyć do majtek [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z jednego wklucia zmierzylismy poziom cukru na dwoch glukometrach, moim i ich. U nich wyszlo 128 a u mnie 108. U nich norma do 120 a ja mialam i leczylam sie z norma do 140. Teraz po ich posilkach na diecie cukrzycowej mam wedlug nich zawyzone bo 128-130. No ale co ja mam innego jesc?
Dostalam teraz nowy glukometr od nich. Po kolacji sprawdzimy kompatybilnosc zeby znowu nie wyszlo, ze zly.
 
reklama
Paulina trafiłaś na beznadziejnego lekarza .Co do jedzenia to ja na diecie cukrzycowej w szpitalu też miałam wysoki cukier ale to też po stredach bo po nich cukru szaleją i to normalne .A jeśli to możliwe to np .zamień szpitalny chleb na ten co jadłaś w domu .Mi to pomogło :)
Zuza super że już w domku jesteście Dominik jest śliczny a Tobie pewnie szybciutko minie ból :)
Mimi widzę że ostro idziesz w róż ;)Oby marzenie się spełniło i była dziewczynka :)
U nas coraz lepiej Michaś już rano robi sobie przerwę w jedzeniu szkoda że nie w nocy ale dziś jak jadł o 3.30 to kolejne mleko zjadł dopiero o 12 .Kolki jeszcze nam nie odpusciły ale wibracje w leżaczku na troszkę łagodzi atak do tego Delicol i termoforek .A i zmiana mleko z Babilonu na Bebiko .Bebilonu zjadał 170i ciągle głodny a bebiko 90-120 więc jest różnica .A Michaś jest już taki duży:) Miłego popołudnia :)
IMAG1811.jpg
 

Załączniki

  • IMAG1811.jpg
    IMAG1811.jpg
    700,6 KB · Wyświetleń: 499
Do góry