reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Kattaya - piękne dziecię! Cieszę się, że załapałam się jeszcze na jej zobaczenie :)

xBUMx - siusiak jakby odpadł to i tak by się nie zgubił w brzuszku [emoji38]

Zuza - jakimiś uwagami nie zawracaj sobie głowy, robisz to, co uważasz za najlepsze. Poza tym, można zawsze mówić, że rozważa się późniejsze zaszczepienie. (Bo chyba tak można??) [emoji9]

Nie wiem co mi ostatnio odbiło, musiałam się chyba porządnie w głowę uderzyć, bo sportów mi się zachciało,a normalnie to ja leniuch jestem [emoji1] może to jakiś pozytywny efekt uboczny tuzina leków, jakie biorę [emoji38]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kattaya jaka urocza [emoji7][emoji7][emoji7]

No ciekawe która z Was wygra hehe [emoji6] ja właśnie się ubieram i za 15min wychodzę. Chce być tam wcześniej to może uda mi się być 1

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Kattaya ale masz śliczną córeczkę :)
Mimi daj znać po wizycie ciekawe kto się tam w Twoim brzuszku ukrywa ?;)
xbumx dobrze ,że siusiak nadal jest na swoim miejscu ;)
Inka a przez Ciebie kupiłam mięso i jutro będę robić pierogi :p
Parampampam widzę ,że Cię energia rozpiera zostaw jej trochę na później ;)
Colorado to poszalałaś na rowerze .Dietę pewnie też ogarniesz ;)
A ja dziś mam zero sił brzuch boli niedobrze mi a do tego to leje się ze mnie jak z kranu jeszcze takiego okresu nie miałam od wczoraj 3 paczki podpasek .Chodzę wściekła jak osa a do tego Michaś strasznie marudzi spać nie chce oszaleć idzie.

dqprh37147u4tr1q.png
 
Dziewczyny jest 14.45 ona przyjmuje od 16 a ja już jestem 5!!!! Ooo masakra. Każda pół godziny.... [emoji24][emoji24][emoji24]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Colorado:*
Dziękuję dziewczyny za wsparcie:* Teraz osoby które nie szczepią nie mają łatwo:( Ostatnio usłyszałam od mamy zdrowych dzieci,że lepiej mieć dziecko z autyzmem niż miałby umrzeć bo nieszczepione...Zrobiło mi się przykro...Wiecie jak bardzo kocham mojego Kubę,ale to nie znaczy że nie wolałabym aby był zdrowy!!!Życie z niepełnosprawnym dzieckiem nie jest łatwe.Kuba może nigdy nie być samodzielny,a to boli:( Czy nie mam prawa spróbować ochronić drugiego dziecka?:(
Oj Mimi,mam nadzieję że masz coś.do czytania:o
 
Zuza pewnie że tak. Mam nadzieję ze wszystko pójdzie po Waszej myśli [emoji4]

A ja nic nie mam ze sobą.... jedynie grę na tel [emoji23]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Do góry