reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Właśnie nie.... powiedziała jedynie ze zero słodyczy słodkich napojów itp.
Ale ja oczywiście panikuje. Nie chciałabym żeby przez to że coś źle jem moje dziecko chorowalo. ...
A do diabetologa można sobie iść tak z marszu czy nie?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Zuza ja się nie dziwię ze panikujesz. To już tak blisko. Ale będzie dobrze. A mąż może szybko wyjść z pracy?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Dzień dobry :)
Dziękuję za miłe słowa :) Olenka ja też słodyczy nie jadłam wcześniej a w ciąży zaczęłam i dobrej pory coś słodkiego muszę zjeść ;)
Mimi miałaś rację dziś jest -18 ;) A wzrostu mam 176 cm.Co do magnezu ja też brałam 3*2 i do tej pory biorę ale mniejszą dawkę .Ja mierzyłam cukier godzinę po .
Blair gratulacje :)
Ka trzymamy kciuki z Michasiem :)
Paulina wszystkiego najlepszego :)
Zuza zapewniam Cię że sobie poradzisz ,sama się tego bałam ;)
Parampampam jeszcze troszkę i nie będzie Ci się przykrzyc ;)
Chciało mi się śmiać wczoraj z męża tak patrzył na mnie i mówi Ty mi kochanie schudłaś a ja tak i nie mam zamiaru przestać ;)
Michaś śpi mąż pojechał dać prezenty znajomym bo wczoraj mieli podwójne chrzciny a ja Was nadrobiłam i dziś odzyskałam kostki mogę już założyć buty :D
dqprh37147u4tr1q.png
 
Parampampam to też się czujesz jak tykająca bomba?;) ja też nie jestem jeszcze gotowa...:/ Zazdroszczę Ci monotonii,mój Kuba nie daje mi chwili luzu;)
Mimi,tak na szczęście będzie mógł wyjść ale wolałabym aby był w domu jak się zacznie...
Agunia super!Gratulacje:* To Ty wysoka jesteś:o Ja jestem o 19cm niższa...A jak starszy synek?Jak mu się podoba malec?Mój Kuba ma autyzm stąd moje obawy...Niby tłumaczymy mu że dzidziusia nie wolno wyciągać maluszka z łóżeczka ale boja się czy coś mu do głowy nie przyjdzie:(
 
Kochana każdemu dziecku może przyjść coś głupiego do głowy dlatego trzeba mieć oczy dookoła głowy ;) ja podobno siostrę chciałam nakarmić kiełbasą [emoji23]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Tak Zuza, szczególnie jak łapią mnie skurcze. Wprawdzie bolesne miałam tylko raz, ale od tamtej pory mam skurcze codziennie po kilka razy dość silne, które są dyskomfortem, dlatego coraz częściej obawiam się porodu. Nie mogę przestać o nim myśleć :D

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Zuza , Kacper jest bardzo zadowolony z roli starszego brata.Pokazuje grzechotki ,robi mleko co chwilę by chciał go przytulać i całować :) Jeszcze czasami zapomina się i wpada na górę i od drzwi krzyczy mama ale na szczęście Michasiowi nie przeszkadza hałas .Jak włączę suszarkę czy odkurzacz to zasypia :D Nawet nie przeszkadza mu odgłos wiertarki i piły spalinowej śpi wtedy w najlepsze :) Zuza spokojnie zobaczysz że dasz sobie radę Kuba na pewno pozytywnie zareaguje na braciszka :)
Parampampam nie zazdroszczę skurczy ale już niedługo i będzie po wszystkim ;)
 
Właśnie nie.... powiedziała jedynie ze zero słodyczy słodkich napojów itp.
Ale ja oczywiście panikuje. Nie chciałabym żeby przez to że coś źle jem moje dziecko chorowalo. ...
A do diabetologa można sobie iść tak z marszu czy nie?

hchy43r8h8l5x99d.png
Ja jak dowiedziałam sie o cukrzycy ciążowej to poszłam do lekarza rodzinnego i powiedziałam jak sprawa stoi i że potrzebuję skierowanie do diabetologa bo nie mialam nigdy do czynienia z cukrzycą i chcę aby mi wszystko wyjaśnił itd. Oczywiście dostałam skierowanie i zapisałam się, terminy bardzo długie ale jak powiedziałam że jestem w ciąży to kazali przyjść następnego dnia bez kolejki.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje dziewczyny za zyczenia :)

Mimi, ja mierze po 1h i ma nie przekraczac 140 wiec chyba najbardziej luzacko mam.
Skierowanie dostalam od lekarza rodzinnego ze wskazaniem ginekologa. Biale pieczywo i buleczki odstaw calkowicie. To samo nabial, serki na sniadanie. No i male porcje.. zazwyczaj z rana najgorszy jest cukier, wiec zjedz malo na sniadanie a popraw sobie pozniej. :) metoda prob i bledow dojdziesz do zadowalajacych wynikow.

Zuza i parampampam. Macie juz spakowane torby do szpitala? Puchna wam kostki? Ja juz nie mam w jakich butach chodzic, zamiast stop mam dwa baleronki..
 
reklama
Paulina ja nadal pije mleko i jem serki i mi służą:) Ja jeszcze mam torbę otwartą ciągle sprawdzam czy wszystko mam...Boje się że gatki siatkowe będą za ciasne:/ Więc zabieram w razie w bawełniane.Do mnie do szpitala podkładów nie potrzeba i wszystko dla dziecka zapewniają,ja zabiorę tylko krem do pupci,smoczek i chusteczki nawilżane.A Ty się spakowałaś już?Na którego sierpnia masz termin?Mi na szczęście nogi jeszcze nie spuchły...a obrączkę nosicie nadal?
 
Do góry