reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja np. Po śniadaniu (kanapki) po godzinie miałam 140 a po dwóch 89.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Mimi a masz glukometr? Sprawdź sobie tak i tak i zobaczysz. Ja to się kłułam po 10 razy dziennie bo byłam ciekawa jak to jest z tym cukrem
 
To chyba nieźle. Zazwyczaj najpierw najgirsze cukry są rano, na czczo, potem po śniadaniu. Ja np. po obiedzie miałam nienajgorsze, chociaż to w sumie duży posiłek
 
Mam. Ale właśnie nie umiem do końca zinterpretować wyników...
Niby po godzinie byłby za duży a po dwóch dobry. No i co wtedy? ;) hehe kolejna zagwozdka

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mimi mnie lekarka kazała mierzyć tak, jak Olenka201 czyli po godzinie. Norma jest do 120 czyli licząc tak to Twój wynik po sniadaniu był zdecydowanie za wysoki.
Mnie lekarka kazała jeść 5 nawet 6 posiłków ale w mniejszej ilości.
Jak dobrze zrozumiałam to na sniadanie zjadłaś kanapki. Chleb pszenny dość mocno podwyższa cukier i raczej powinno się zmienić na razowy ale i tutaj jest metoda prób i błędów bo jeden chleb ciemny podwyższa cukier a inny nie i trzeba zobaczyć jak dany chleb działa na nasz organizm.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jadlam Z razowym zytnim. Hm... czyli jednak po godzinie badac. ... więc bardziej chodzi o skok niż opadanie?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Dzień dobry:)
Paulina wszystkiego naj:* Dużo szczęścia:*
Mimi to chyba zależy od lekarza jak zaleci.Ja badam po dwóch godzinach;) Mnie osobiście najbardziej służy chleb żytni bez żadnych ziaren.Ale tak jak dziewczyny piszą dojdziesz do wszystkiego metodą prób i błędów bo to co jednym służy innym niekoniecznie.Mi np.służy nabiał,szkl.mleka na noc i na rano mam idealny cukier;)
Blair gratulacje:* Super będziesz miała parkę;)
Mnie dziś głowa boli,a Dominiś ma czkawkę i brzuch mi podskakuje;)
 
Hej Zuza :* a jak ogólnie się czujesz?
Ajjj Z tymi normami.... jedni każą tak inni inaczej i bądź tu mądry człowieku. Wg jednej metody mam źle A według drugiej dobrze ;) lekarze pewnie sami nie wiedzą :D

Dzięki dziewczyny za wszystkie podpowiedzi [emoji11]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
A lekarka wysłała Cię na szkolenie odnośnie cukrzycy?
Ja czuję się nienajgorzej;) To już 36.tc więc zaczynam panikować;) Denerwuję się,że będę sama z synem jak się zacznie a mąż w pracy:/ No i generalnie martwie się jak to będzie,czy maleńki zdrowy,jak będę się czuła po porodzie,jak sobie poradzę z dwójką dzieci...Matka wariatka;)
 
reklama
Zuza, jesteś tydzień dalej niż ja :) Ja mam podobne myśli do Twoich, często też się schizuje, że poród mi się zacznie za wcześnie, a ja się jeszcze nie czuję gotowa.

W ogóle moje życie teraz to takie czekanie. Każdy dzień taki sam. Sprzątanie, spacer, zakupy, gotowanie, lenienie się na kanapie i spanie. Przykrzy mi się trochę.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry