reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Zuza a cos przestawialas w ustawieniach ze sie naprawilo?
Ja dzisiaj mialam babski wieczor z bratowymi. Zrobily mi super niespodzianke i dostalam recznie robiony album "moja ciaza" z miejscem na pierwsze usg, zdjecia brzuszka w kazdym trymestrze, na wybor imion itd super sprawa jutro wkleje fotke. [emoji7]
 
reklama
Wiesz co nie przestawiałam nic,wyłaczyłam i włączyłam tel o działa;)
Rewelacyjny prezent:* Pomysłowe i zdolne masz bratowe.Chyba świetnie się dogadujecie,co?
Ja nadal nie mam kontaktu z rodziną...Mam do nich ogromny żal że zawsze kontakt był z mojej strony oni nigdy się nie odzywają tak jakbyśmy nie istnieli dla nich w ogóle.Pisałam już że nie zaprosili nas na Wigile a moje rodzeństwo tak(a jest ich czworo) :(
Powinnam być teraz spokojna,cieszyć się ciążą a codziennie o nich myślę i jest mi strasznie ciężko na sercu.Mój mąż tego nie rozumie.Uważa,że skoro tak nas traktują to nie powinnam się nimi przejmować:(
Nie wiedzą o ślubie ani o dziecku:(

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj tak... Mama przeszczesliwa, ale też jest taka że zaraz się martwi, żeby wszystko było dobrze. Ja mam już synka. Dziś właśnie kończy 4 latka.
 
Myślę żeby po usg 4d jak będziemy mieli nagranie przesłać im płytkę i zdjęcia ze ślubu pocztą...Jeszcze się zastanawiam...

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza tak bratowe jak przyjaciolki :) Z jedna roznica wieku to 3 lata z druga 9 lat. Sa kochane.

Wcale ci sie nie dziwie ze jest ci przykro i tylko ty wiesz jak.. Przepraszam ze to napisze ale okropna ta twoja rodzina i nie wiem jak matka moze odtracic swoje dziecko a reszte faworyzowac. Tego nawet nie da sie usprawiedliwic. Najlepiej dla ciebie byloby nie szukac kontaktu ale nie powinnas z tym ciezarem pozostac sama. Tule Cie :*
 
reklama
Do góry