reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Kurcze to faktycznie glupio ze powiedzial. No zadowolona jak nigdy jestem przedewszystkim z badania tej szyjki. Powiem Ci ze teraz te zdjecia slabe jak dziecko juz duze nie mam nic do pokazania.
A Ty zuza kiedy wizytujesz? Cos z tym Twoim cukrem nie halo mi sie wydaje ze Cie w balona robia zebys diete trzymala i nie tyla a zadnej cukrzycy nie masz.
 
reklama
Moze masz racje,sama już nie wiem...Ale oni mnie nie muszą pilnować,sama trzymam dietę! Zleciało mi kolejne pół kilo.Niby nie dużo ale cieszy;)
Świetnie że wreszcie zbadała Ci szyjkę.Nie musisz zmieniać lekarza;) Ważne że z Wami wszystko dobrze.Już niedługo i maleństwo będzie z Tobą!:* Czas szybko leci...
Ciekawe co u Olenki i Pauliny bo coś się nie odzywają...
My dziś zamówiliśmy łóżeczko w sklepie Akpol Baby:) Bo w sklepie się skończyły te które chcemy.A na ulicy spotkałam Panią z wózkiem którym jesteśmy zainteresowani i bardzo chwaliła więc napewno go kupimy:)

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W poniedziałek będę się umawiała na połówkowe.
Łóżeczko jest firmy Drewex, wózek Riko model Nano;)
1487878379-aaaaaa.jpeg


1487878399-aaaaaa.jpeg


Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ile lozeczko i wozek . Ja tez chcem takie lozeczko tylko z szuflada u nas w sklepie takie 290zl a wozek my cos bardzo podobny tylko bialo niebieski to 1350zl za 3w1
 
No to faktycznie podobny wózek.Tez co ja chcę najtaniej znalazłam za 1399zł 2w1 bo fotelik kupimy osobno raczej.
Łóżeczko jest teraz w promocji i kosztuje 219,99zł zamiast 259,99zł
Kiedy wybieracie się na zakupy?:)

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej u mnie wszystko w porządku. Cisza była na forum to nic nie pisałem.
Nic się nie dzieje nadal w dwupaku.
Super ze po wizycie wszystko ok i dzidzia już taka duża.
Wozeczki śliczne i ceny nawet ok. My mamy używany taki jak z synem espiro atlantic szkoda mi było dawać kupę kasy na inny nowy.
Z cukrzyca to tak jest teraz niby normy poszły do góry i może być 140 po godzinie po posiłku. Oni kasę z tego mają dlatego tak zanizali te normy.
Ja już czekam ale nic się nie dzieje córka nadal w brzuchu siedzi i nie wybiera się na ten świat a matka już doczekać się nie może.


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry