reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

klaczek dziekuje:-)

jak narazie pije ten syrop z cebulki, pije herbatki z cytrynką, jem hoolsa, miodku nie bardzo bo podraznia mi gardlo. w sumie tylko to mam podraznione gardlo, i katarek i kaszelek. jak do jutra rana nie przejdzie to ide do lekarza, w dodatku te upaly masakra:no:
 
reklama
madzialenka1988 , jakiego Hoolsa?;>

kłaczek, nie powiem, że wiem z doświadczenia, ale właściwie chyba to od kogoś słyszałam mającego bliźniaki, że jak jest wózek za wózkiem w sensie siedziska to dzieci kłócą się o to, które chce być z przodu i więcej widzieć i mamuśka ma dodatkowy problem, bo w czasie spaceru przesadza dzieci by było sprawiedliwie.
Także ja jestem za wózkiem - co prawda szerszym, ale i wygodniejszym dla dzieci, bo to z tyłu nie musi się wychylać, żeby cokolwiek zobaczyć.

december, nadal się toczysz??

emnaai, dziwi mnie to, bo WYCZYTAŁAM, że pod koniec ciąży są wizyty co dwa tygodnie i rzeczywiście 3 ostatnie miałam co dwa tygodnie, a tu nagle miesiąc przerwy. Jak w 12 tygodniu z krwiakiem trafiłam do szpitala to tam dziewczyny trzy (32,34,35tc) miały 3 razy dziennie KTG, ale ogólnie to na każdej wizycie słucha serduszka przez sondę:)

ZAKUPIŁAM WÓZEK:) MÓJ SIĘ ZGODZIŁ, BO W KOŃCU ON PŁACI, WIĘC MAMY WÓZECZEK DLA ZUZI:))
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, w 30 tygodniu ciąży lekarz umówił mnie na wizytę za miesiąc. Nie zrobił mi żadnego KTG jeszcze, a na tej wczorajszej wizycie dał świstek na mocz i morfologie, czy to normalne??

Normalne. Ja w pierwszej ciąży miałam cały czas wizyty co miesiąc, dopiero w ostatnim miesiącu miałam co 2 tygodnie. W 39 tygodniu, 3 dni przed porodem trafiłam do szpitala (wysokie ciśnienie) i dopiero wtedy miałam zrobione ktg. W drugiej ciąży ostatnią wizytę u gina miałam w 37 tygodniu, powiedział, że jak będzie się coś działo to mam do niego dzwonić albo jechać do szpitala, a jak nic się nie będzie działo, to zgłosić się do szpitala dzień po terminie. I tak zrobiłam zgłosiłam się dzień po terminie i mnie przyjęli, leżałam 6 dni zanim urodziłam, tu mi zrobili pierwsze ktg, codziennie rano i wieczorem. Też dostałam w 30 tygodniu skierowanie na badania.

Gratuluję zakupu wózeczka ;-)
 
To dobrze, że to normalne, bo jeżeli o niego chodzi to im mniej go widzę tym lepiej...

A jestem z Poznania, Madziu:)

http://www.amazon.com/Black-White-R...UTF8&qid=1340193272&sr=1-65&keywords=playmats

Chciałabym taką matę, bo jak wiadomo dzieci jak są małe widzą kontrasty hehe:) Problem jest tylko w tym, a może inaczej, ma któraś z Was konto na Amazon?? A może któraś widziała taką matę w polskim sklepie?

A w ogóle mam na imię Iza:)
 
gratuluję wózeczka Ainhoa - teraz już będziesz spokojniejsza ;-)

co do mojej dzisiejszej wizyty to oczywiście nic się nie dowiedziałam. Mój wspaniały (na serio wg mnie wspaniały) lekarz jednego dnia robi usg a innego przeprowadza wizyty. Więc dziś miałam usg a za tydzień wizyta. Wtedy dowiem się w końcu czy to neonowe zielone światełko już mam czy jeszcze kurcze blade nie.
Teraz będę siedziała jak na szpilkach przez tydzień......damy radę :tak: kobieta ze wszystkim zawsze musi dać sobie radę.

Może w końcu się uda i w pierwszym cyklu znów zajdę .... to wtedy tak na oko 10 lipca zafasolkuje i będę pełnoprawnym uczestnikiem tego forum :cool:
 
Hmmm... Ainhoa, kiedys mialam blizniak, w ktorym dzieci jezdzily naprzeciw siebie. Bliznieta wlasnie. Od poczatku sadzalam synka przodem, core tylem do kierunku jazdy i nie bylo zadnych dyskusji bo traktowali te miejsca jak swoje. Zamiana byla problemem. W "zoomie" siedziska mozna dowolnie ukladac, czyli mozesz miec je oba przodem lub do kierunku jazdy, oba tylem, naprzeciw lub plecami do siebie. Zalety tego wozka to niewielka szerokosc i wlasnie dowolny montaz siedzisk, wiec poki maluch jest maly, mozesz "miec na niego oko", a starsze moze sobie jechac przodem do kierunku jazdy i miec "szeroki horyzont. Ale ma male kola... Mountain buggy ma duze kolka, ktorym nie straszne wertepy i ktore powoduja ze latwo sie nim jezdzi, ale kiedy dziecko wyrosnie z gondolki, moze jezdzic tylko przodem do kierunku jazdy, a sam wozek jest szeroki (co za tym idzie, podejrzewam ze siedziska sa waskie), a w UK drzwi nie maja standardowych 80cm szerokosci. Pomijajac juz fakt, ze w niektorych sklepach ledwie sie przeciskam z naszym obecnym wozkiem, bo tam pewnie i "zoom" by nie nawrocil z racji dlugosci.
 
I córce podobała się jazda tyłem?? Mi by się nie podobała i kłóciłabym się o to:]

Dostałam trochę energii po zakupie wózka, więc uprzątnęłam jedną, całą komodę i jak wyczyszczę ją w środku to powkładam ciuszki Zuzki:)
 
reklama
Izabelooooooooo hools, zle napiaalm, mialo byc ,,halls''

dokladnei taki kochanie

HALLS CZARNY 33,5G STRONG - Słodycze i przekąski - 8groszy.pl

kłaczek, bylam w aptece i kupilam co nieco, a mianowice-tantum verde w spray i syropek mi dala prawośladowy
:-D ten kaszel to masakra,gardlo jest lepsze, a katar masakra:crazy:

niech ze juz przyjdzie ten deszcz, modle sie o deszcz, albo przynajmiej na ochlodzenie ale nie za bardzo.
 
Do góry