reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

agnella ja tez mam takie uderzenia, w nocy tez spocona jestem strasznie, potem mi zimno, i mimo iz jest cieplo w domu czy na dworzu ja zakladam bluzę... nie wiem co jest, chyba przez tarczycę, hormony.
infacol podawalam małej tez, nic nie działało, wykupilam całą aptekę i nic. musisz to przetrwac, u nas to trwało ok 3,5 ms! teraz zęby, i marudzi ciągle :/ jeszcze z becikowym latamy zalatwiamy, tyle dokumentow chcą ciagle czegos brakuje
 
reklama
Lucalew , Olucha wszystko ok po wizycie :)
Dzieki ze pytacie [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

U mnie dzien Mamy tez normalny , moj M kase dał [emoji23][emoji23][emoji23] kup sobie cos ... No super [emoji33]

Ja tez pocę sie w nocy i mi wiecznie zimno :( to hormony ...
 
A czy przy kolce dziecko nadal chce jesc?

Moja siostra mowila mi ze polozna przy jej corce jak ta sie zaczynala prezyc i tarmosic przy piersi kazala podac butelke, jesli je to nie kolka tylko mleko albo ma smak niedobry bo mama cos zjadfla albo za wolno\ szybko leci I dziecko sobie nie radzi z wyplywem. A jesli nie chce jesc to kolka.
Kevin zawsze chce jesc, tzn zawsze chce do piersi, nawet jak grymasi.

Aisha, a jesli Kevin przybiera ladnie na wadze to moze jednak nie refluks...odkad zmienilam dieyte I zaczelam dawac infacol maly robi rzadziej I mniejsze kupki I puszcza wiecej bakow. Nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy moze moje mleko ma gorsza jakosc odkad jem tak 'ubogo', albo ten infacol...

Ja to wszystko bym jakos przezyla ile bedzie trzeba jesli tylko Bede miala pewnosdc co mu jest, czy maly nie cierpi, czy moze po prostu jest kaprysny...czy to refluks czy nie zeby bez potrzeby nie faszerowac lekami.

Aisha. Na razie niestety nie chudne, waga stoi jak zakleta od dwoch tyg. mimo ze ja glodna I zla chodze :(

przerpraszam ze tak narzekam ale idzie kolejna noc a ja nie wiem co mnie czeka...znow karmienie co godzine I caly dzien noszenia I karmienia, jedzenia marchewki z ryzem lewa reka rozsypujac to na kevinie :( Jutro tez moja mama przyjezdzas na weekend wiec boje sie ze bedzie mi dawala 'dobrr rady' w tym najgorsza z mozliwych, ze maly jest glodny a ja nie mam mleka:(
 
Ostatnia edycja:
agnella moja mimo kolek tez robila kupki bez zadnego problemu i bolu. kolki to poprostu bol brzucha, chciala zjesc ale nie mogla bo tak sie wyginała ze nie szlo ją nakarmić, więc wtedy suszarka albo ja robilam szu szu szu i jadła.
madalena włączyłaś juz nowe pokarmy?
jeraha jak tam malutka?
Karina jak grubcio Kubuś? ;)
aisha moja juz podwoila wagę urodzeniową. Ile twój zjada i co ile ? moja się nauczyła co 3 godziny, i zwiekszylam jej do 150ml i powinno się dawać rzadziej a ona nadal co 3 godziny chce :/
 
Agnella do około 3 tyg życia są kupki przejściowe są w każdą pieluchę później stopniowo mogą się zmieniać i zmieniać tez częstotliwość ... np Lili zaczęła robić raz na kilka dni ... na piersi to normalne może być w każdą pieluche a może być raz na tydzień. Mleko produkuje się z krwi matki. I jest w nim wszystko czego potrzebuje maluch nie martw się o to ... :)
 
Bylam dzisiaj na wizycie i ginka powiedzila ze jej to nie wyglada tym razem na infekcje tylko reakcje na ta luteine ze podraznia ale pobrala wymaz na posiew i dala czopki. Za tydzien mam usg prenatarna i dzien pozniej normalna wizyte kontrolna a 16 czerwca to usg echo serduszka. Michas rosnie ma juz 1387 gram ale jak nie problem z szyjka to teraz z wodami. Sa w normie ale w dolnej granicy. Narazie obserwujemy i mam dotrwac do 34-35 tc a jak dalej bedzie ich mniej lub cos ja bedzie niepokoilo to polozy mnie do szpitala. Michas ma maly brzuszek tzn miesci sie w tych 5 centylach w zwiazku z tym diabetolog kazala mi tyc zeby maly nabral teraz mase. Ja przez miesiac przytylam 300 gram. Ja tu sie ciesze ze nie tyje a doktorka mi mowi trzeba teraz jesc i tyc. No i kazala zebym juz sie spakowala do szpitala bo w kazdej chwili moge trafic do szpitala i z tymi wodami i cukrzyca i w ogole mam byc juz ready.
 
Olucha grubcio Kubus we wtorek 6025 miał :
ImageUploadedByForum BabyBoom1432789618.737083.jpg

Lucalew napewno bedzie wszystko dobrze :) lekarze duzo straszą To tym to tamtym ze w granicach sie trzyma a i tak jest wszystko ok :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1432789618.737083.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1432789618.737083.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 39
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry