reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

DobraDziewczyna - tak to jest...nigdy nie jest tak jakbysmy chcieli... ale pociesz się, że juz bliżej niż dalej ;-) widocznie Maluszkowi nie spieszy się na świat, dobrze ma tam w brzuszku ;-)
 
reklama
DobraDziewczyna - tak to jest...nigdy nie jest tak jakbysmy chcieli... ale pociesz się, że juz bliżej niż dalej ;-) widocznie Maluszkowi nie spieszy się na świat, dobrze ma tam w brzuszku ;-)

No pewnie tak jest ;) mam nadzieje że uda mi się zagadać z położna jutro i uda się dostać to skierowanie na poniedziałek do szpitala np, i to by było super rozważanie wtedy ;)
 
Hej dziewczyny... Wróciłam właśnie od lekarza, standardowo nic się nie szykuje,wszystko pozamykane ;) Mały juz wcale nie jest taki mały bo waży ok 4400 ale jest zdrowy, i ogólnie wszystko dobrze ;) a co najważniejsze dostałam skierowanie do szpitala na poniedziałek 13.04 czyli idzie tak jak planowałam ;) mam nadzieje że Mały juz tam wytrzyma do poniedziałku i nie będzie kombinować w weekend z wyjściem, a w poniedziałek rano stawie się grzecznie do szpitala i zaczną mi robić badania, a wiecie może jakie badania będę mieć robione? Wiem że muszę być na czczo wiec pewnie krew i mocz, i pewnie te podstawowe usg i ktg, nic innego nie przychodzi mi do głowy
 
Hej dziewczyny, ja od wczoraj w szpitalu... Niby mieli dzisiaj / jutro wywoływać ale wczoraj przy przyjęciu usłyszałam "no może w tym tyg pani urodzi" i leżę i czekam aż zdecydują, dwa razy dziennie mam ktg,dzisiaj miałam nawet skurcze do 115 ale a razie bez odzewu lekarzy ;/ od czwartku rana spaliśmy z wagi, ja ponad dwa kilo i Mały z 4400 na 4230, kurcze.... Gdyby jeszcze to rozwarcie się pojawiło to może by coś przyspieszyli a takto to leżę bezczynnie w szpitalu ;/
 
reklama
Do góry