reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

Kasia 91- Co to znaczy że "brzuch się stawia" ??
Nie masz co się przyjmować kilogramami , ważne by maleństwo urodziło się różowiutkie i zdrowe, a każdy kilogram po ciąży można zrzucić:)
Szkoła rodzenia jak najbardziej świetna sprawa, oswaja mamę z porodem i daje poczucie, że wiesz jak zając się dzieckiem po porodzie :) a takie "ciotki dobra rada" można słuchać, ale jednym uchem drugim wypuszczać, bo to co się działo za ich czasów podczas porodu, teraz już praktycznie jest prehistorią. A warto też wiedzieć jakie masz prawa podczas pobytu w szpitalu w czasie porodu- polecam stronę Rodzićpoludzku.pl - tam jest wszystko byś czuła się bezpiecznie prawnie :)
 
reklama
Kasia - Ja się nie śmieję, kilogramami się nie przejmuj, w pierwszej ciąży przybrałam 30 kg:szok: i praktycznie wszystko zrzuciłam, a z bliźniakami przybrałam tylko 17 kg, a całą ciążę leżałam więc ruchu zero. Najważniejsze jest zdrowie maluszka a nie jakieś kg. A ciotek i innych to nie słuchaj, każdy poród jest inny. Można słuchać opowieści ale tylko mądrych. Moja mama z kolei mówi że nie ma nic lepszego niż cesarka, a dla mnie to najgorsze co może być. Tak więc co kobieta to inne podejście.

Mama Ola - nie wiem czy tego 25 jednak będę ponieważ bliźniaki przeziębione i raczej na szczepienie nie pójdziemy. Wracasz do pracy, z jednej strony Ci zazdroszczę, a z drugiej nie wyobrażam zostawić maluchy z kimś innym. Z Igą siedziałam w domu 2 lata.
 
Mama Ola - ja znam tylko jednego dermatologa i jest to Kupijaj. Ja osobiście nie miałam z nią do czynienia, ale parę osób do niej chodziło ode mnie z rodziny i są z niej zadowoleni.
 
Hej dziewczyny :)

Mama Ola ``stawianie się brzucha`` to określenie mojego lekarza na twardy jak kamień brzuch..
podobno to nie wróży nic dobrego ale biorę luteinę i dużo leżę (choć nie powiem ciężko mnie przywiązać do łóżka )
ale co poradzić zdrowie maluszka najważniejsze a wcześniak nie w chodzi w grę ;-)

jednak ostatnio znowu mój brzuszek staje się miękki choć na kilka godz czego nie omieszka wykorzystać moja mała kruszynka kopsańcami (jak to przyszły tatuś określił mój brzuch trzęsie się wtedy jak galareta:-D) z czego niezmiernie się cieszę :-)


Niestety szkołę rodzenia na razie musimy sobie odpuścić ale nie omieszkam wejść na tą stronkę dzięki :-)

A kilogramami już się nie przejmuję odkąd zakupiłam parę większych ciuszków choć chandra mnie przy tej pogodzie nie raz pobiera ale na pewno nie tylko mnie :crazy:
 
Mama Ola - mogę polecić bardzo dobrą panią dermatolog dr Rubin. Przyjmuje w przychodni na Kościuszki. Pani dr przyjmuje tylko w soboty - przyjeżdża z Wrocławia. Jedyny minus są do niej bardzo długie kolejki.
 
Przy bliźniakach to też pewnie brzuszek duży, koleżanka rodziła podziwiam ale wcześniaki przy bliźniakach to podobno norma;-) ja nie wiem czy bym sobie poradziła z taką zgrają szkrabów podziwiam to moja 1 ciąża ale mam małą siostrę 5 lat skończy jak ja urodzę, jest jej wszędzie pełno ledwo dajemy rade z mamą ją uspokoić, ale ja na pewno będę starać się o kolejne potomstwo po naszej Kini o ile zdrówko oczywiście dopisze ;-) i na mówię narzeczonego. Dom pełen dzieci to same szczęście tylko szkoda że dzisiejsze zarobki nie dają nam mamom lepszych możliwości :-(
 
reklama
Czesc dziewczyny, mieszkam w Ostrowie Wlkp., mam 9cio miesieczna coreczke, czesto chodze po parku i widze grupki albo parki mamus, a ja zawsze sama. Nie chce mnie ktos przygarnac ? ;-)
 
Do góry