reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

Przede wszystkim mój poprzedni lekarz powiedział mi że w moim przupadku w gre wchodzi tylko in-vitro. Usg robił raz do roku i na tyle. Zresztą zupełnie inne podejście do pacjentów. Już na pierwszej wizycie u dr Bartoś miałam zrobioną cytologię a usg jest na każdej wizycie. Bbardzo przyjemna kobieta która rozumie co znaczy pragnąć dziecka.
 
reklama
Tez polecam dr Bartos. Chodziłam profilaktycznie przed ciaza. Ja też wybrałam jako lekarza prowadzącego moja ciążę. Tym bardziej, ze dyzuruje w szpitalu.
 
Na drugiej wizycie u dr Bartoś dostałam listę badań które i kiedy muszę zrobić. Na to co się dało oczywiście na fundusz ze skierowaniem jednak nie wszystko NFZ refunduje. Pani dr jest zawsze pod tel w razie czego i widac że chce pomóc. Ja tego tak na początku nie postrzegałam jednak po stracie mojej córeczki zauważyłam jak ona starała się za wszelką cenę pomóc. Nigdy nie zapomnę tego wsparcia z Jej strony
 
Byłam dzisiaj w OLK na Wrocławskiej zapytać się o wizytę u pani dr Bartoś i trochę się załamałam po tym jak pani powiedziała, że 3 czerwca będą zapisy na drugie półrocze. Ale jak wyjaśniłam w jakiej sprawie, to mam spróbować porozmawiać z Panią doktor i może uda się coś przyspieszyć. Pokładam w tym duże nadzieje... Dziękuję Wam Kochane z całego serca za radę :* nie wiem jak Wam dziękować. Teraz tylko czekać na spotkanie z Panią doktor :)
 
Madzik86 znając panią doktor to jestem pewna że przyjmie Cię wcześniej. Moja siostra ostatnio poszła do niej na wizyte prywatną (7 lat są po ślubie i dzieci nie mają) i teraz pani doktor kazała zapisać się już na fundusz. Więc w razie czego możesz też tak spróbować.
Dziś dowiedziałam się co było przyczyną śmierci mojej córeczki. Z jednej strony się cieszę że mogę to cholerstwo wyleczyć i zapobiec podobnej sytuacji w przyszłości jednak z drugiej strony nie mogę sobie darować że nie wiedziałam o tym wcześniej. Eh już nie mam siły na to wszystko
 
Kamkaz a możesz podać mi namiary gdzie Pani doktor przyjmuje prywatnie? Spróbuję się dostać prywatnie może będzie szybciej. Nie mogę się już doczekać...
Chciałabym Cię jakoś pocieszyć po stracie Twojego Aniołka... Ale wiem, że żadne słowa nie są w stanie złagodzić takiego bólu. Gdybyś wiedziała wcześniej co jest powodem zrobiłabyś wszystko, żeby było dobrze. Nie możesz się obwiniać za to. Wiem, że łatwo się mówi a co innego jest gdy się przejdzie taką tragedię, ale musisz być dobrej myśli... Bądź silna :*
 
Madzik86 staram się trzymać jak mogę ale nie jest to proste. Cały czas o myślę o mojej córeczce tym bardziej, że w tym miesiącu miałam ją urodzić. Termin porodu miałam na 26 lutego więc wiem, że to będzie baaardzo ciężki dzień. Pewnie pół dnia spędzimy na cmentarzu. Pociesza mnie tylko to, że córeczkę mam blisko siebie i zawsze mogę do niej pojechać. Gdybym nie upomniała się w szpitalu o to, ze chce Ją wziąść i pochować to pewnie nie miałabym nic:-(
Dr Bartoś przyjmuje prywatnie też tam w przychodni na ul. Wrocławskiej. Z tego co kojarzę, prywatnie przyjmuje w środy, ale pewności nie mam. Koszt wizyty to ok 160 zł w tym cytologia i usg
 
Kamkaz chciałabym Ci pomóc choć słowem... Jest mi przykro, że spotkało Cię coś tak strasznego. Majka jest przy Tobie cały czas. Teraz zadbaj o siebie, a wszystko się ułoży.

Jutro pójdę jeszcze raz do przychodni i zapytam o wizytę prywatną. Jestem dobrej myśli
 
Madzik86 trzymam mocno kciuki za Ciebie i oby spełniło się Wasze marzenie. Wierzę w to bardzo mocno. :-)

ps. Bardzo dziękuję za słowa otuchy. Bardzo mi pomogły
 
reklama
Hej dziewczyny ☺ bardzo się ciesze że znalazłam to forum, może Wy mi pomożecie. Do Ostrowa przeprowadzłam się w sumie dopiero wczoraj a nie mam kogo poprosić o pomoc, jestem w 33 tygodniu ciąży i będę rodzić w Ostrowie, wyczytałam z wcześniejszych wiadomości że polecacie dr Bartoś oraz dr Pozorskiego, nie zdecydowałam jeszcze kogo wybiorę, jest to moja pierwsza ciąża więc to nie takie proste
 
Do góry